![](images/1.gif) | ![Відіслати](../images/mail.gif)
День народження Афлатуна ![](novyny/files/032016/2406_s_1.jpg) | |
Відповідно до меморандуму про співпрацю у сфері дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та міжнародною фундацією «Aflatoun International» (Нідерланди), з метою упровадження в навчально-виховний процес основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку в ДНЗ №5 м.Сокаля впроваджується програма «Афлатот». Заняття за даною програмою апробовуються з дітьми старших груп з лютого місяця 2016 року. Вихователі спрямовують свою діяльність на формування з дитячих років економічного мислення, поваги до людей, які вміють працювати в бізнесі, уміння орієнтуватися в рекламі, правильно, ощадливо, за призначенням витрачати кишенькові гроші, не купувати непотрібних речей, не заздрити придбанням однолітків, розраховувати на свої можливості. Батьки вихованців також ознайомлені з програмою «Афлатот» і залучаються до виконання певних завдань. А щоб малюкам було цікавіше, на заняття приходить казковий герой - зірочка Афлатун. Діти разом з вихователями виготовили коробки: «Подорож з Афлатуном», «Скарбничка Афлатуна», де складають виготовлені ігри, поробки.17 березня 2016 року за участі дітей старших груп та їхніх батьків вперше відбулося свято «День народження Афлатуна». Діти вітали казкового героя піснями, хороводами. А батьки спекли смачний коровай і стали свідками нової доброї традиції у дошкільному закладі. ![](novyny/files/032016/2406_s_2.jpg) | |
![](novyny/files/032016/2406_s_3.jpg) | | Методист РМК Ірина Шукатка
![](images/1.gif) |
|