Відділ освіти Сокальської РДА
08:15, 26 березня 2017 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Сокальщини. Нашу сторінку ми будемо розширяти, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

З повагою, начальник відділу освіти Роман Монастирський


 Урізноманітнення ігрової, мовленнєвої діяльності та художньої творчості дошкільнят засобами музейної педагогіки

  16 березня в Острівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» відбулося засідання семінару-практикуму для вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів НВК «школа-дитячий садок». Завданням семінару-практикуму стало розширення арсеналу методів та прийомів роботи педагогів з дітьми та батьками у міні-музеях, стимулювання творчої активності педагогів, поглиблення знань щодо створення змісту міні-музеїв, сприяння обміну досвіду між педагогами ДНЗ та НВК «школа-дитячий садок».
У теоретичній частині  методист РМК Шукатка І.Є. висвітлила питання нормативно-правового забезпечення та актуальності, принципів музейної педагогіки; розповіла про музейну педагогіку та її значення у всебічному розвитку дітей; про завдання, форми та методи роботи з дітьми.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Хомишин М.Р. поділилася досвідом роботи з теми «Створення музейного освітнього простору в ДНЗ. Використання елементів музейної педагогіки у навчально- виховному процесі з дітьми». У практичній частині... dali


 Школа педагогічної майстерності молодих вчителів-філологів

 
  13 лютого 2017 року в Сокальській гімназії імені Олега Романіва відбулося чергове засідання Школи молодого педагога української мови та літератури Сокальщини, метою діяльності якої є підвищення фахового рівня, розвитку творчого  потенціалу,  удосконалення  майстерності молодих словесників. На засіданні розглядалася актуальна методична література, опрацьовувалися теми «Урок – основна форма навчально-виховного процесу. Моделювання основних елементів уроку»,  «Схема  аналізу й самоаналізу  уроку». Консультація й тренінг, проведені керівником ШПА, учителем-методистом Оксаною Михайлівною Трошиною,  стосувалися проблем: «Правильне визначення мети уроку; конструювання уроку  за дидактичними  завданнями  та  змістом  навчального  матеріалу;  вибір  методів  навчання».

  
  Практична частина заняття – проведення уроку української мови в 7-А класі гімназії з теми «Прислівник. Написання не з прислівниками». Оксана Михайлів... dali


Конкурс «Українська лялька»
   
Лялька – провідник у світ дитинства не лише кожного з нас, але й цілого людства…. У ляльках закладений національний фактор любові і сподівань, віри в добро та захист від злих сил. Тож аби відродити сімейні традиції створення ляльок-мотанок, аби сприяти пізнанню й навчанню особливостям створення народної ляльки  і було проведено конкурс «Українська лялька».  Участь у конкурсі взяли 29 ДНЗ та 17 НВК «ЗШ – дитячий садок». До участі в конкурсі долучилися вихователі дошкільних закладів та батьки вихованців.   В конкурсі було представлено 248 ляльок в   номінаціях «Лялька-мотанка»,
«Фабрична лялька в національному костюмі» та ляльки, виготовлені в інших різних техніках (з соломи, ниток, дерева, паперу, тканини, мережива,   стрічок тощо).    Всі учасники будуть нагороджені  грамотами відділу освіти Сокальської РДА. 
В історико – краєзнавчому музеї “Сокальщина” буде організована експозиція ляльок  на тему   «Українська лялька в національному костюмі». 
... dali


 В єдності сила народу

 
  Не можна применшувати значення історичного минулого в житті кожної нації. Багато хто , володіючи поверхневою інформацією про основні події, вважає, що цього достатньо, щоб сміливо говорити «я знаю історію свого народу, своєї держави».Читаючи статті, розмірковуючи над тим, як будувалася держава, ми багато розуміємо, але долучатися до акцій вшанування пам’яті героїв, брати безпосередню участь у заходах, присвячених видатним датам,- означає здобувати неоціненні знання, набувати важливого досвіду, жити життям свого народу.
 23 січня учні та вчителі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 та Забузької школи взяли участь у символічній акції єднання, утворивши «живий ланцюг». Над річкою Західний Буг лунав Гімн України, у руках дітей майоріли жовто-блакитні стрічки та прапори. Таким дійством відзначили День Соборності, вшанували події Першої української незалежності. Сьогодні саме час нагадати, що в єдності сила народу.


... dali


 Найкращі вчителі у номінації «Музичне мистецтво»

 
  8-9 грудня 2016 року відбувся  1-й  тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Музичне мистецтво». Учасниками конкурсу стали вчителі музичного мистецтва Великомостівської ЗШ І-ІІІ ст. Андросюк Людмила Ярославівна, Волицької ЗШ І-ІІІ ст. Климчук Галина Михайлівна та Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4 Ксенюк Любов Богданівна.У складі журі працювали:Ярема Світлана Іванівна – вчитель Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (голова журі);Тот Любов Григорівна – головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА;Кріль Наталя Степанівна – вчитель Перетіцького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»;Гудко Богдан Ігорович – вчитель Телязької ЗШ І-ІІ ст.;Кійко Богдан Володимирович – вчитель Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».У перший день учасники презентували досвід  роботи, демонстрували  вміння організовувати навчальні проекти та проводили майстер-класи. Другого конкурсного дня завданням для конкурсантів було провести уроки у визначених шляхом жеребкування класах.  Організатори дякують Сокальській МАН та Сокальській ЗШ І-... dali


 Семінар-практикум бібліотекарів навчальних закладів

  07 грудня 2016 року  у Двірцівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст-дитячий садок»  пройшов семінар-практикум шкільних бібліотекарів навчальних закладів району. У ході його проведення  учасники семінару ознайомилися з роботою шкільного бібліотекаря  Білецької Марії Дмитрівни.  Директор школи  Білецький Юрій Іванович  провів цікаву екскурсію  по школі,  навчальних кабінетах,  презентував сучасні  зміни, які відбулися в   закладі нового типу.  Бібліотекар   Марія Дмитрівна з високою майстерністю    продемонструвала присутнім  буктрейлери  за мотивами книг «Героям слава» і Зірки Мензатюк    «Як я руйнувала імперію».  У ході проведення виховного заходу «Шлях нації до волі»  активними помічниками бібліотекаря   були  старшокласники школи. Своїми  патріотичними виступами  учні змогли зацікавити  усіх   присутніх,  які  з  захопленням спостерігали  тісну співпрацю  бібліотекаря з педагогічн... dali


«Що?Де?Коли?» у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2
 
  Уже традиційно команди 5-11 класів взяли участь у шкільному чемпіонаті з гри «Що?Де?Коли?».
    Організаторами та ведучими є лідери учнівського самоврядування. Кращі команди беруть участь у районному чемпіонаті ( команда 8-А, 10, 11 класів) і уже кілька років є його призерами.
    Команда 11 класу «Карта пам’яті» брала участь в обласному чемпіонаті з гри та брей-рингу (Ямова Поліна, Демидонт Ірина, Походенко Марта, Охрим Ростислав, Фінів Богдан, капітан – Ільницька Віталія).

Семінар вчителів початкових класів

 
         
Сокальська СШ І-ІІІ ст.№3   11 січня 2016 року привітно зустрічала учасників семінару – практикуму на тему: «Урізноманітнення методів і прийомів роботи на уроках української мови з метою формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра».      Семінар-практикум був організований на базі досвіду  вчителя – методиста Сокальської СШ І-ІІІ ст..№3  Кісел... dali


Схвалено нові перспективні досвіди кращих педагогівСокальщини

    Багато учителів району працюють на творчому, дослідницькому рівнях, займаються науково-методичною діяльністю, результативно інтегрують інноваційні технології у свою роботу та формують власний досвід.   

       12 січня 2016р. відбулося чергове засідання ради Сокальського методичного кабінету.

   Рада схвалила перспективні педагогічні досвіди кращих педагогів р... daliНовини

22.03.2017
 Конкурс малюнків «Я і мій друзяка Спорт»
22.03.2017
 Засідання проблемного семінар-практикуму вчителів математики
22.03.2017
 Тиждень духовності
22.03.2017
 Хресна дорога "Щоб любов у серці не вичерпалась
20.03.2017
 Урізноманітнення ігрової, мовленнєвої діяльності та художньої творчості дошкільнят засобами музейної педагогіки
16.03.2017
 Районне методичне об”єднання музичних керівників на тему «Використання різних жанрів фольклору для розвитку музично-творчих здібностей дошкільнят»
16.03.2017
 Тиждень шкільного підручника
16.03.2017
 17 березня 2017 року-останній день реєстрації на ЗНО
16.03.2017
  Чи роздрукували Ви запрошення-перепустку на пробне ЗНО?
15.03.2017
 Зустріч директора департаменту Львівщини Любомири Мандзій з керівниками навчальних закладів Сокальського району
15.03.2017
 РМО для вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку
14.03.2017
 Суха трава і листя. Чому їх не можна спалювати?
09.03.2017
 Семінар учителів історії
09.03.2017
 Вітаємо переможців!
09.03.2017
 Районне методичне об’єднання вихователів різновікових груп з художньо-естетичного розвиткуКалендар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фото з галереї


Княжівська ЗШ І-ІІІст.

***


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua