Відділ освіти Сокальської РДА
22:18, 27 серпня 2015 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257) 7-20-73, osvitasokal@gmail.com | Гаряча лінія (03257) 7-20-75|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Сокальщини. Нашу сторінку ми будемо розширяти, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

З повагою, начальник відділу освіти Роман Монастирський


 Фестиваль мовних таборів «Summer Camps - 2015».

12 червня 2015 року в приміщенні Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст.№4-ліцей» вперше відбувся фестиваль мовних таборів «Summer Camps - 2015». Організатором фестивалю виступив відділ освіти Сокальської РДА.  У фестивалі взяло участь понад 200 учнів, які продемонстрували свої вокальні, акторські та декламативні таланти у поєднанні з відмінними знаннями іноземних мов.  Фестиваль мовних таборів став підсумком таборової діяльності, яка була організована в Сокальському районі на базі 14 опорних шкіл та тривала з 2 по 15 червня. Загалом в мовних таборах взяло участь 295 учнів. Цього року учасники мовних таборів мали нагоду вдосконалювати свої навики володіння іноземною мовою в мовному середовищі, адже до участі в таборах були залучені Ганс Юрген Болліг, волонтер з ЄС, який приїхав на запрошення дирекції Сокальської СШ І-ІІІст. №3 та спілкувався з вчителями та учнями цієї школи. Також Ганс охоче відгукнувся на пропозицію відвідати Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІст.- ліцей» та Поторицьку ЗШ І-ІІІст. Це була блискуча нагода для учнів ЗНЗ вдосконалити навики спілкування як... dali


 Спортивні змагання «Веселі старти - 2015»

15 травня 2015 року на базі ДЮСШ «Соколяни» відбулися традиційні районні змагання «Веселі старти» серед дітей старших груп. У змаганнях приймали активну участь 40 дітей із 5 команд: «Капітошка» ДНЗ №1, «Сонечко» ДНЗ №5, «Соколятко» ДНЗ №7, «Вишиванка» ДНЗ №9 м.Сокаля та «Сонячні зайчики» ДНЗ смт.Жвирка.

Усіх присутніх із відкриттям змагань привітав методист РМК відділу освіти Сокальської РДА Борнак Є.В., побажав учасникам успіхів та перемог.

Маленькі спортсмени змагалися в естафетах: «Передай кубики», «Донеси м`яч», «Перешкоди долаємо разом», «Кидання м’яча двома руками», «Cтрибки на фітболах» та виборювали першість у конкурсі капітанів.

Журі підрахували бали та оголосили результати змагань:

І місце – команда «Вишиванка» ДНЗ №9;

ІІ місце – команда «Соколятко» ДНЗ №7;

ІІІ місце – команда «Капітошка» ДНЗ №1, команда «Сонечко» ДНЗ №5 та команда «Сонячні зайчики» ДНЗ смт.Жвирка.

Переможці змагань отримали призи та були нагороджені Грамотами відділу освіти Сокальської РДА.


... dali


УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ З КОРОТКОТРИВАЛИМ ПЕРЕБУВАННЯМ У ДІБРОВСЬКОМУ НВК «ЗШ І-ІІ СТ.-ДИТЯЧИЙ САДОК»

   6 травня 2015 року відбулось урочисте відкриття дошкільної групи з короткотривалим перебуванням у Дібровському  НВК «ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок» завдяки участі в обласному конкурсі мікропроектів по розширенню мережі ДНЗ.

Відкриття дошкільної групи - завжди велике і яскраве свято для громади, а особливо для малечі, котра вже давно очікувала входин у дитячий казковий світ. Цього чудового весняного дня велику й дружню шкільну родину поповнило ще 20 дошкільнят.

Привітати дітей, батьків та колектив педагогів прийшли голова районної ради Ігор Дацюк, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський, головний спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин, голова Домашівської сільської ради Ващищин Ольга Михайлівна та духовенство.

Після урочистої церемонії розрізання стрічки  гості свята побачили     навчально-ігрову кімнату, обладнану новими меблями. У  сучасній дошкільній групі   створено всі умови для всебічного розвитку... dali


Перемога сокальчан в обласному конкурсі екологічних проектів «Дотик природи -2015»

7 травня  2015 року у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний  конкурс екологічних проектів  “Дотик природи – 2015”.

Мета заходу– активізація екологічного руху; виявлення, розвиток обдарованих школярів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук; надання старшокласникам допомоги у виборі професії; пошук нових форм, методів організації  еколого - просвітницької роботи з учнівською молоддю.

Конкурс проводився  за номінаціями: біологія, зоологія, екологія, валеологія, гідробіологія, лісівництво.

Тематика науково-дослідницьких проектів  була різноманітна: дослідження впливу магнітних полів та побутової хімії на навколишнє середовище і людину, біоіндикація, моніторинг чисельності популяцій рідкісних рослин та тварин  краю, вивчення джерел забруднення ґрунтів, повітря, водних об`єктів, альтернативні джерела енергії та... dali


Сокальчани на Маківці

Щорічно учні Хлівчанської ЗШ І-ІІІ ст., пластуни станиці Хлівчани НСОУ Пласт є активними учасниками акції «Сходження на гору Маківка Хресною дорогою». Ця акція проводиться під час Великого посту.

І цей рік не став винятком. Діти із захопленням, незважаючи на погодні умови,  під керівництвом керівника туристичного гуртка Нагірного В.І. 28 березня  2015 р. піднялися на вершину гори з молитвами стацій Хресної дороги.

З 24 по 26 квітня 2015 р. пластуни школи побували на Маківці  вдруге, але цього разу вже як учасники обласного сходження учнівської молоді Львівщини,  приурочене 100-річчю бою Українських січових стрільців на горі Маківка. На цьому сходженні  команда учнів нашої школи під керівництвом керівників гуртків Нагірного В.І. та Пащук О. В. представляли Сокальщину за дорученням відділу освіти Сокальської РДА.

Під час сходження  відбулося вшанування пам’яті загиблих Січових стрільців: урочистості, панахида, покладання квітів до меморіалу. Нашим пластунам випала честь першими покласти ге... dali


З метою поширення найкращих здобутків з впровадження ЛЕГО-конструювання в навчально-виховному процесі дошкільних навчальних закладів, підвищення рівня методичної підготовки педагогів району, вихователі-методисти ДНЗ №1, №5, №7, №8, №9 м.Сокаля та ДНЗ м.Великі Мости 22 квітня взяли участь у семінарі, який відбувся у ДНЗ №29 м.Львів. Вихователь-методист даного закладу Фігурська Надія Василівна поділилася досвідом роботи з впровадження програми «Сприяння освіті» по LEGO – конструюванню.

Заняття з LEGO-матеріалом сприяють розвитку дітей в різних видах діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують та розвивають просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, розвиток уяви, фантазії, мислительних процесів. Формування технічних навичок використовуються усіма спеціалістами в усіх напрямках навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного віку.

Також обговорювалося питання про велику роль у саморозвитку самих педагогів, зміну стилю навчання і виховання з прямого інструктування на спонукання до дії і мислення дитини.

Під час засідання учасники переконалися у ефективн... dali


Великодні гаївки

У вівторок, 14 квітня, в Сокалі, на третій день пасхальних свят, за давнім українським звичаєм, учні загально-освітніх навчальних та позашкільних закладів міста водять традиційні Великодні гаївки та веснянки біля церкви двох апостолів Петра і Павла. Після завершення Служби Божої, по обидві сторони церкви дівчата та хлопчики в гарних українських костюмах водили хороводи, співали гаївки, веснянки, народні пісні, грали ігри, розповідали вірші. Як зазначають організатори свята, діти тривалий час готуються до такого фольклорного дійства. Дорослі - батьки, бабусі та дідусі, які вийшли з церкви, тішилися своїми дітьми та внуками. Діти веселилися від душі, навколо панувала атмосфера свята. Ініціатором проведення великодніх забав біля церкви був відділ освіти  Сокальської РДА .

Аналогічні святкові заходи проходили не лише в Сокалі, а по багатьох селах нашого району.

... dali


 Чемпіонат інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

В  центрі дитячої та юнацької творчості «Галичина» відбувся обласний етап інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» у якому взяло участь 17 команд з різних куточків Львівщини. Сокальський район представляли дві команди Сокальської гімназії імені Олега Романіва – «Likerz та Бандерштат».

Чемпіонат складався з трьох етапів. Кожен етап був дуже цікавим, а особливо для нас. У першому - команда «Likerz» виборола перше місце і взяла максимум – 10 питань. У другому етапі наші команди зробили заявку на перемогу, адже розділили І та ІІ місця. А от третій етап вибив нас з колії. Дивним чином, можливо тут були задіяні вищі сили, команда «Likerz», яка мала величезний відрив від усіх інших команд, взяла лише 4 питання і посіла останнє місце. Тут ми й захвилювались. Поки журі підраховувало офіційні результати, ми вже знали що «Likerzи» і ще одна команда взяли 24 питання. Тоді залишалося питання рейтингу… Емоції нас переповнювали, хтось із хлопців нервово покинув залу, хтось починав молитись, адже ми знали, що призове місце ми посіли, а чи вдалось нам перемогти? І тут офіційні підсумки. V м... dali


 

3 квітня 2015 року в приміщенні Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу для випускників шкіл пільгових категорій Сокальського району «Ким я хочу бути? Як я цього досягну?», який вже десять років поспіль проводиться благодійним фондом «Майбутнє України. Сокальщина» спільно з відділом освіти Сокальської РДА.

Цього року в конкурсі взяло участь 69 учасників. У порівнянні з попередніми роками цьогорічні випускники пільгових категорій обирають біль затребувані в суспільстві професії: кінолога, вихователя ДДУ, автомеханіка, кондитера, пожежника, агронома тощо. Багаторічний досвід організації конкурсу показує, що діти батьків з вищою освітою частіше йдуть по їх стопах і створюють сімейні династії, а от серед нащадків робітничих професій така послідовність рідко прослідковується.

 


... dali


 Лідер року - 2015

27 березня 2015 року в Сокальській СШ І-ІІІ с. №3 відбувся конкурс  «Лідер року - 2015». Учасниками конкурсу були лідери  шкіл району: Ющак Юлія (Сокальська гімназія ім.Олега Романіва), Шевчук Наталія (Сокальський НВК « ЗШІ-ІІІ ст №4-ліцей»), Мулявко Соломія (Сокальська ЗШ І-ІІІст.№5),Чернюх Роман(Великомостівський НВК « ЗШ І-ІІІст.-ліцей»), Жеребецька Неля (Жвирківська ЗШ І-ІІІст.), Ільницька Наталія (Сокальський НВК « ЗШІ-ІІІ ст. №2-ліцей»), Коляда Ольга (Забузька ЗШ І-ІІІ ст), Магир Марія (Перетіцький НВК « ЗШ І-ІІІст-дитячий садок»), Ільницька Катерина (Сокальська СШ №3), Пацула Анастасія (Тартаківська ЗШ І-ІІІ ст.).

Компетентне журі намагалося об’єктивно оцінювати усіх учасників. Упродовж усього вечора ведучі, учні Сокальської гімназії ім. О.Романіва, Пакулець Андрій та Базилевич Юлія створювали неймовірно теплу приємну атмосферу. Та все ж конкурс є конкурс.

Завданням І-го етапу конкурсу для лідерів було написання твору  «Герої Сокальщини». За всіма критеріями журі обрало 10 кращих учасників. Теми проектних робіт визначили шляхом жеребкування. Конкурсанти  ... dali


Перший професійний старт: про конкурс молодих педагогів Сокальщини «Надія-2015»
26  березня у Сокальській СШ І-ІІІст. №3  відбувся  ювілейний районний конкурс молодих педагогів «Надія-2015». Його щорічно організовує Сокальський районний методичний кабінет спільно з дирекцією Сокальської СШ І-ІІІст. №3 (директор – Бобрецький Микола Зіновійович)

За   15 років у конкурсі взяли участі більше 150-ти конкурсантів. Конкурс став добрим стартом для професійного розвитку та кар’єрного росту багатьох молодих педагогів. Багато його переможців і призерів сьогодні вже працюють методистами, керівниками шкіл, стали призерами та переможцями районних та обласних етапів конкурсу «Учитель року», «Класний керівник року».

Цьогоріч за звання кращого молодого учителя змагалися дванадцять конкурсантів різного фаху:

•    Булик Галина Ярославівна, вчитель англійської мови  Домашівської ЗШ І-ІІст.;

•    Кравцов Віктор Петрович, вчитель інформатики Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІст. №2- ліцей»; dali


Районні  змагання серед команд 
веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху.


Щороку навесні в Сокальському НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4 - ліцей»  зустрічаються команди КВН ЮІР шкіл Сокальського району  під девізом: «Молоде покоління – за безпечний рух». Конкурс відбувся завдяки підтримці та організації  відділу освіти Сокальської РДА.    

Цьогорічна зустріч відбулася 25 березня. У грі взяло участь 5 команд найвеселіших та найкмітливіших юних інспекторів руху, представляючи Сокальський, Забузький, Великомостівський та Тартаківський освітні округи: «Четвертинка» (Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст..№4 - ліцей»), «Крутий підйом» (Тартаківська ЗШ І-ІІІст.), «Без тормозів» (Великомостівський НВК «ЗШ І-ІІІ ст.. - ліцей»), «Мандри» (Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст.), «Світлофор» (Забузька ЗШ І-ІІІ ст.).

Конкурсна програма розпочалася привітанням команд під гаслом : «Живи за правилами», де учасники продемонстрували  артистичність, винахідливість своїх  ідей.

Кмітливістю і оригінальністю викладу думок на&... dali


 Увага! Пробне тестування

21 березня 2015 р. відбудеться тестування з української мови та літератури.
Пункт тестування –Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» 
Учасники тестування будуть допущені в пункт пробного тестування за наявності:
•    запрошення-перепустки для участі в пробному ЗНО (роздрукованого з «Особистого кабінету учасника ПЗНО»);
•    паспорта або іншого документа, що посвідчує особу(свідоцтва про народження і  довідки зі школи (хто реєструвався за свідоцтвом про народження);
•    квитанції про оплату послуг пробного тестування
Адресу пункту пробного тестування  вказано в запрошенні-перепустці кожного учасника.
Вхід в пункт тестування - з 10.00 до 10.50, початок тестування об 11.00 год.

... dali


  Відомому німецькому письменнику Гете належать два дуже хороших вислови: «скільки людина знає мов, стільки разів вона людина», «хто не знає чужих мов, не має поняття про свою». Обидва висловлювання свідчать про те, що іноземні мови потрібно знати, і чим більше, тим краще, адже вивчення будь-якої іноземної мови розширює кругозір і розвиває пам`ять , робить життя багатшим і яскравішим, відкриває безліч перспектив.
   Для того, щоб дізнатись наскільки друга іноземна мова є важливою та необхідною для учнів, батьків та навчальних закладів Сокальського району в цілому 5 березня 2015 року відділ освіти Сокальської РДА разом з районним методичним кабінетом організували вебінар на тему «Проблеми та перспективи викладання другої іноземної мови».
   Участь у даному вебінарі взяли начальник відділу освіти Р.Т. Монастирський,  завідувач РМК Г.В. Гібляк, спеціалісти відділу освіти Л.Б. Ковалишин та Л.Г. Тот, методист з іноземних мов О.П. Савчук-Царинська, керівники навчальних закладів, вчителі другої іноземної мови та батьки. Технічну підтримку забезпечував методист РМК М.М.Базюк.
   В ході проведення вебінару,... dali


 Кращий музичний керівник ДНЗ

      12 лютого на базі ДНЗ № 8 м. Сокаля відбувся районний конкурс «Кращий музичний керівник ДНЗ – 2015». В ньому взяли участь Лєтіна Юлія Анатоліївна – музкеріник ДНЗ м. Великі Мости, Савчук Олена Семенівна – музкерівник ДНЗ № 8 м. Сокаль,  Кашуба Ірина Степанівна – музкерівник ДНЗ с. Переспа.
     Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчих особистостей   музичних керівників ДНЗ,  підвищення їх професійної компетентності,    створення можливостей для самореалізації і розкриття їх творчого потенціалу, виявлення й підтримки популяризації кращих педагогічних надбань.
     Учасники Конкурсу презентували цінний досвід реалізації актуальних проблем музичного розвитку дітей дошкільного віку з різних напрямів, цікаві доробки методичного характеру, різні форми роботи з дітьми, авторські музично-дидактичні ігри, роботу з батьками. Самопрезентація учасника   сформувала   враження про Конкурсанта, його унікальний образ, дала журі уявлення про його особистісні,... daliНовини

04.08.2015
 Підсумки – це старт для реалізації нових задумів, проектів...
15.06.2015
 Фестиваль мовних таборів «Summer Camps - 2015».
02.06.2015
 Засідання творчої групи з народознавства
29.05.2015
 Привітання з останнім дзвоником
28.05.2015
 ОСТАННІЙ ДЗВОНИК В СОКАЛЬСЬКІЙ МАНКалендар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фото з галереї


Спасівська ЗШ І-ІІст.

***


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua