Відділ освіти Сокальської РДА
07:37, 1 квітня 2015 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257) 7-20-73, osvitasokal@gmail.com | Гаряча лінія (03257) 7-20-75|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації.

Сьогодні ви можете ознайомитись з освітою Сокальщини. Нашу сторінку ми будемо розширяти, поглиблювати, удосконалювати. Вдячні вам за те, що відвідали наш сайт. Сподіваємось на конструктивну співпрацю.

З повагою, начальник відділу освіти Роман Монастирський


 Увага! Пробне тестування

21 березня 2015 р. відбудеться тестування з української мови та літератури.
Пункт тестування –Сокальський НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей» 
Учасники тестування будуть допущені в пункт пробного тестування за наявності:
•    запрошення-перепустки для участі в пробному ЗНО (роздрукованого з «Особистого кабінету учасника ПЗНО»);
•    паспорта або іншого документа, що посвідчує особу(свідоцтва про народження і  довідки зі школи (хто реєструвався за свідоцтвом про народження);
•    квитанції про оплату послуг пробного тестування
Адресу пункту пробного тестування  вказано в запрошенні-перепустці кожного учасника.
Вхід в пункт тестування - з 10.00 до 10.50, початок тестування об 11.00 год.

... dali


 Кращий музичний керівник ДНЗ

      12 лютого на базі ДНЗ № 8 м. Сокаля відбувся районний конкурс «Кращий музичний керівник ДНЗ – 2015». В ньому взяли участь Лєтіна Юлія Анатоліївна – музкеріник ДНЗ м. Великі Мости, Савчук Олена Семенівна – музкерівник ДНЗ № 8 м. Сокаль,  Кашуба Ірина Степанівна – музкерівник ДНЗ с. Переспа.
     Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчих особистостей   музичних керівників ДНЗ,  підвищення їх професійної компетентності,    створення можливостей для самореалізації і розкриття їх творчого потенціалу, виявлення й підтримки популяризації кращих педагогічних надбань.
     Учасники Конкурсу презентували цінний досвід реалізації актуальних проблем музичного розвитку дітей дошкільного віку з різних напрямів, цікаві доробки методичного характеру, різні форми роботи з дітьми, авторські музично-дидактичні ігри, роботу з батьками. Самопрезентація учасника   сформувала   враження про Конкурсанта, його унікальний образ, дала журі уявлення про його особистісні,... dali


Урочисте відкриття дошкільної групи у Перетіцькому НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»
    14 січня 2015 року відбулось урочисте відкриття дошкільної групи у Перетіцькому НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок». Відтепер шкільна родина поповнилася  22 дошкільнятами віком від 3 до 5 років.
      Святкова подія відбулася за участі голови Сокальської РДА Олега Кожушка, голови районної ради Ігора Дацюка, депутата районної ради Ігора Романа, начальника відділу освіти Сокальської РДА Романа Монастирського, головного спеціаліста відділу освіти Лесі Ковалишин, голови сільської ради Надії Гібляк та отця Михайла Вітта.
      Атмосфера родинного затишку об’єднувала усіх присутніх від початку і до завершення урочистостей. Наймолодших вітали оплесками. Несміливо, тримаючись за руки батьків, вони заходили в зал. Під звуки Державного Гімну України, який виконували як дорослі, так і малюки, розпочалася офіційна частина. Програму продовжили виступи-привітання. Вихованці школи та дошкільної групи підготували концертну програму та презентували її гостям.
 &... dali


Різдвяний вертеп

   Різдво… Час, коли кожна християнська родина очікує від новонародженого Ісусика Божої благодаті…
    Про народження Ісуса радісну звістку господарям сповіщають колядники…
    Вертеп від Сокальських пластунів в часі Різдвяних свят теж долучився до до такої почесної місії.    Від хати до хати мандрували Ангели з пастушками, Ірод з чортами, мудрі царі, несучи Благу звістку…
    Більшу частину заколядованих коштів пластуни віддадуть на потреби військових, що захищають Україну на сході…
... dali


Вифлеємський Вогонь Миру

    Цю прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру – започаткувала у 1986 році.
   Щороку  австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.
      По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України.
    3 січня передача Вогню пластунам Львівщини відбувалась у Львові у Соборі св. Юрія, там була присутня делегація Сокальських пластунів. (Пластуни вдячні за транспортну підтримку відділу освіти Сокальської РДА).
     4 січня Вифлеємський Вогонь Миру урочисто було передано... dali


"Школи безпеки" на Сокальщині успішно стартували
 
   

   Слова античного мудреця «Швидше всього наздоганяє та небезпека, яку зневажають» стали основною думкою методичного заходу, який проведено з метою впровадження нового напрямку у сфері позакласної роботи.   
     У листопаді Сокальським районним методичним кабінетом організовано круглий стіл керівників шкіл, пріоритетним напрямком у системі позакласної роботи яких є напрям "Школа безпеки" на тему «Формування моделі «Школи безпеки» як опорного закладу з питань безпеки життєдіяльності та основ рятувальної с  прави в освітньому окрузі».
     У 2014/15 н.р. така діяльність розпочата у Белзькій, Сілецькій, Жвирківській, Стенятинській, Забузькій ЗШ І-ІІІ ст., Лучицькому НВК «ЗШ І-ІІІст. - дитячий садок» . Метою функціонування таких опорних шкіл в усіх освітніх округах є створення якісного навчального середовища та оригінальної сучасної системи позакласної роботи для того, щоб учн... dali


 Відкриття дошкільної групи

   10 вересня 2014 року відбулось урочисте відкриття дошкільної групи в Куличківськогму НВК «ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок». Почесними гостями свята були: голова Сокальської РДА Олег Кожушко, голова районної ради Ігор Дацюк, директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський, головний спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин, міський голова Великомостівської міської ради Ярослав Ройко,   жителі села.

     Реорганізація загальноосвітньої школи в Куличківський навчально-виховний комплекс відбулась в рамках виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на 2012-2017 р.р.  В дошкільній групі в комфортних умовах будуть  здобувати дошкільну освіту 20 малюків,  що дасть можливість повністю виконати Програму по   100-відсотковому охопленню дошкільною освітою дітей села Куличків.

     Ритуал освячення дошкільної групи  навчально-виховного комплексу здійснив отець Іван Копровський.

     З наго... dali


 Спортивні змагання «Веселі старти»

 

    Уже четвертий рік поспіль в Сокальському районі проводяться спортивні змагання «Веселі старти» для дітей дошкільного віку. 15 травня на базі ДЮСШ «Соколяни» відбулися районні змагання серед дітей старших груп. У змаганнях приймали активну участь 40 дітей із 5 команд: ДНЗ №1, ДНЗ №5, ДНЗ №7, ДНЗ №9 м.Сокаля та ДНЗ смт.Жвирка.
     Усіх присутніх із відкриттям змагань привітала головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Ковалишин Леся Богданівна, побажала учасникам успіхів та перемог.
    Маленькі спортсмени змагалися в естафетах: «Передай кубики», «Донеси м`яч», «Перешкоди долаємо разом», «Кидання м’яча двома руками», «Cтрибки на фітболах» та виборювали першість у конкурсі капітанів.
   Усі присутні мали змогу оцінити таланти дошкільнят ДНЗ №8 м.Сокаля під керівництвом інструктора фізкультури Войтович Лесі Євгенівни. Цікавими для глядачів та учасників змагань були виступи: Роксолани Весній... dali


Великодні гаївки

 
     У вівторок, 22 квітня, в Сокалі, на третій день пасхальних свят, за давнім українським звичаєм, учні загально-освітніх навчальних та позашкільних закладів міста водять традиційні Великодні гаївки та веснянки біля церкви двох апостолів Петра і Павла. Після завершення Служби Божої, по обидві сторони церкви дівчата та хлопчики в гарних українських костюмах водили хороводи, співали гаївки, веснянки, народні пісні, грали ігри, розповідали вірші. Як зазначають організатори свята, діти тривалий час готуються до такого фольклорного дійства. Дорослі - батьки, бабусі та дідусі, які вийшли з церкви, тішилися своїми дітьми та внуками. Діти веселилися від душі, навколо панувала атмосфера свята. Ініціатором проведення великодніх забав біля церкви був відділ освіти  Сокальської РДА .
       Сокальський будинок дитячо-юнацької творчості щороку організовує виставку робіт своїх вихованців, присвячених Великодній тематиці. І цей рік не став винятком . Виставка організована в торговому центрі «Місто... dali


 Молоде покоління – за безпечний рух

    З  метою залучення учнів школи до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля школярів, виховання у них культурних та естетичних смаків та відповідно до листа Департаменту  освіти, науки Львівської облдержадміністрації команда Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 - ліцей» «Четвертинка» щороку бере  активну участь  у змаганнях серед команд  веселих та найкмітливіших  юних  інспекторів  руху (КВН ЮІР).
     28 березня 2014 року проходив районний етап обласних змагань «Молоде покоління – за безпечний рух» серед команд шкіл:  Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів - ліцей», Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 - ліцей», Забузької ЗШ І-ІІІ ступенів, Тартаківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
     Переможцем  районного етапу змагань стала команда «Четвертинка» Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №4 - ліцей»: Бобешко Андрій, Васьо Вікторія, Дмитрієвський Олексій, Дмитр... dali


Перехрестя доріг
    З 20 по 28 березня 2014 року 7 учнів у супроводі вчителів німецької мови Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІст. №3 Гурської М.П. та Ільницької З.С. відвідали м. Жешув (Польща) і таким чином продовжили співпрацю з гімназією ім. Іоана Павла ІІ, яка триває з 2011 року: тристоронній обмін школярів Німеччини (м. Нідерсассель), Польщі (м. Жешув) та України (м. Сокаль).
     Це була вже третя зустріч у Польщі. У молодіжній зустрічі брало участь 21 учень (по 7 з кожної країни, що є учасником проекту). Програма тристоронньої зустрічі була цікавою та насиченою різноманітними заходами, так учні відвідали уроки в гімназії, здійснили екскурсію м. Жешув, відвідали Краків. Під час відвідання Кракова, учасники тристоронньої зустрічі відвідали замок Вавель, площу Ринок та інші визначні місця Кракова. Учасники також відвідали соляну копальню у Велічці, що знаходиться на глибині 300 метрів під землею. У гімназії ім. Іоанна Павла ІІ організатори проекту провели тристоронні спортивні змагання, де українці зайняли... dali


 Обласні змагання з волейболу серед ДЮСШ

3-5 квітня 2014 року на базі ДЮСШ «Соколяни» проходили обласні змагання з волейболу серед юнаків (1999-2000 р.н.) ДЮСШ Львівської області. Участь в змаганнях взяли юні волейболісти м.Сокаля (І та ІІ команди), м.Львова, м.Жидачева та м.Червонограда. Переможцями змагань стала перша команда м.Сокаля, срібними  призерами команда м.Червонограда та бронзовими призерами команда м.Жидачева. Вітаємо сокальських волейболістів та бажаємо нових перемог !


 

... dali


 Проведення квесту  лідерів обласного учнівського парламенту

    8  лютого на базі СЗШ№62 у м. Львові відбувся квест лідерів обласного учнівського парламенту на правовиховну тематику. Мета проведення квесту: поглиблення знань з правових дисциплін; розвиток навичок роботи в команді; розвиток логічного мислення та ерудиції в членів учнівського самоврядування Львівщини.
      Організаторами проведення змагань були львівський обласний учнівський парламент та департамент освіти і науки облдержадміністрації.
     У змаганнях брали участь лідери регіонального учнівського парламенту  Львівської області. Сокальщину представляла голова учнівського регіонального парламенту Плюхін Вікторія, учениця 11-го класу Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.
     З представників районних учнівський самоврядувань було сформовано  збірні команди кількістю 4-6 чоловік.
     Кожна команда на початку гри презентувала себе, потім їм вручили&... dali


Організація правоосвітньої та правовиховної роботи у школі:
нормативно-правовий аспект, шляхи вдосконалення.

  З метою удосконалення правововиховної, правоосвітньої роботи у загальноосвітніх навчальних закладах, 29 січня 2014 р. на базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 -ліцей» відділом освіти Сокалської РДА проведено семінар – практикум для заступників директорів з виховної роботи, вчителів правознавства, які відповідають за організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у школі. У роботі семінару-практикуму взяли участь працівники РВ КМСД, СуСД, РЦСССДМ та педагоги шкіл району.
   Під час роботи семінару розглядалися питання співпраці навчальних закладів і СуСД, РВ КМСД з проблеми попередження вчинення насильства у сім’ях та серед однолітків; співпраці фахівців РЦСССДМ та відділу освіти у роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах; роботи шкільних (окружних) практичних психологів із учнями «групи ризику» та інші форми надання практи... dali


 

Бій відлунав…?!

 

На Аскольдовій могилі

Поховали їх —

Тридцять мучнів – українців ,

Славних молодих…

       Стоять двадцять сім студентів і гімназистів, приречені на смерть. Один із них, ще зовсім малий хлопець, семикласник, починає співати ,,Ще не вмерла України…”, а інші підхоплюють, і гімн лунає, розсікаючи повітря… Багато в той день полягло українців.
       Двадцять дев’ятого січня 1918 року, недалеко від залізничної станції поблизу селища Крути  (Чернігівської області), відбулася страшна, але героїчна битва молодих українських студентів з більшовицькою армією. 
       Сьомого листопада Центральна Рада проголосила незалежність УНР. Укладено IV Універсал , у якому уряд УНР закликав до боротьби з більшовицькими військами, а п’ятого січня 1918 року на зборах студентів молодших курсів Київського університету Св. Володимира й Українського народного універс... daliНовини

23.03.2015
 Обласні змагання з баскетболу
23.03.2015
 «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ» В СОКАЛІ
19.03.2015
 Увага! Пробне тестування
19.03.2015
 Нарада заступників директорів
13.03.2015
 Вебінар «Проблеми та перспективи викладання другої іноземної мови»Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Фото з галереї


Бобятинський НВК "ЗШ І-ІІст.-дитячий садок"

***


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua