Відділ освіти Сокальської РДА
07:08, 21 січня 2021 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


Відділ освіти :: 29.03.2018
   
Новини
  
 

  

 СОКАЛЬЩИНО, ПРИБУЗЬКИЙ КРАЮ, ТОБОЮ Я ГОРДЖУСЬ І ПРОСЛАВЛЯЮ!!!

20-22 березня 2018 року у м. Чернігів відбувся очний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів загальної середньої освіти «Край, в якому я живу», у якому взяли участь понад 120 юних екскурсоводів з 24 областей України та м. Київ. Учасники конкурсу представляли музеї закладів освіти за такими профілями: військово-історичні, літературні та музеї історії населених пунктів або їх частин. Урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» відбулося в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва за участю керівництва області, представників Міністерства освіти і науки України, педагогічних колективів та здобувачів освіти закладів освіти Чернігівської області.
Львівщину представляв учень Сокальського НВК «ЗШ І ст.- гімназія» імені Олега Романіва» Максим Звір та його керівник Процюк Оксана Орестівна, вчитель української мови та літератури. Максим презентував екскурсію музеєм  "Літературна Сокальщина", розповів про історію створення музею, творчі заходи, які відбуваються у ньому, а саме: засідання літературно-мистецького об’єднання «Колос», зустрічі з письменниками Сокальщини, вчителями-літераторами, а також про обдарованих дітей Сокальщини, роботи яких  відображаються  в експозиційному розділі «У світі дитячої творчості».
Кореспонденти Чернігівського телебачення мали можливість взяти інтерв’ю в учасників конкурсу, серед них був і Максим Звір, який розповів про свої враження від Всеукраїнського конкурсу, про цікаву і творчу підготовку до нього, приємні враження від Чернігівщини.
Команда Сокальщини гідно представила музей "Літературна Сокальщина" на Всеукраїнському конкурсі шкільних музеїв у Чернігові "Край, в якому я живу" і посіли  ІІІ місце серед музеїв літературного профілю!22 березня на базі Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відбулося урочисте нагородження учасників та закриття II туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Вітаємо Оксану Орестівну та Максима Звіра. Творчих успіхів та перемог.


 

Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua