Відділ освіти Сокальської РДА
20:34, 12 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::04.05.2017
 
Новини
  
4 травень 2017 року

 

 Cходження учнівської молоді Львівщини на гору Маківка,присвячене 80 – річчю від дня народження В`ячеслава Чорновола

28 – 30 квітня відбулося обласне сходження учнівської молоді Львівщини на гору Маківка, присвячене 80 – річчю від дня народження В`ячеслава Чорновола, в якому взяли участь 24 команди з різних районів і об`єднаних територіальних громад Львівської області.
Учасниками сходження була і команда Сокальського району, до складу якої ввійшли учні Сокальської СШ І – ІІІ ступенів № 3 Сергій Котик і Ярослав Шукатка, учениця Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 4 – ліцей» Руслана Василяшко, учні Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. № 5 Лілія Волкова, Тетяна Рибка, Петро Собчук, Володимир
Шостак і учениця Забузької ЗШ І – ІІІ ст. Надія Криштоф. Очолювали команду керівник краєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ Олег Черешневський і вчитель фізкультури Перетіцької  ЗШ І – ІІІ ст.  Богдан Марущак. Юні представники Сокальщини вибороли 2 місце  в обласному конкурсі «Кращі знавці життя та діяльності В`ячеслава Чорновола», за що були нагороджені дипломом. 


^

автор
підпис

 Фінал районного конкурсу на тему: «Історія та сучасність Європи»

25 квітня у приміщенні Сокальської гімназії імені Олега Романіва відбувся фінал районного конкурсу на тему: «Історія та сучасність Європи» серед учнів старшої вікової категорії (8 – 11 класи). Цей конкурс проходив під егідою «Молодої Просвіти» Сокальщини, а ведучим конкурсу був голова оргкомітету на Кубок «Молодої Просвіти» Сокальщини, керівник гуртка – методист Сокальського БДЮТ Олег Черешневський. Шкільні команди Сокальського району змагалися з чотирьох завдань: усної вікторини про події і факти, усної вікторини про відомих осіб європейських країн, знання столиць європейських держав і карт різних регіонів Європи. Усі без винятку команди показали хороші знання. 1 місце вибороли три команди, які набрали максимальну кількість очок: № 1 і № 2 Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3 та Сокальської ЗШ І – ІІІ ступенів № 5. 2 місце зайняли дві команди: Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 2 – ліцей» і  Сокальської гімназії імені Олега Романіва. 3 місце посіли команди Поторицької ЗШ І – ІІІ ст., Сокальського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. № 4 – ліцей» і Великомостівського НВК «ЗШ І – ІІІ ст. – ліцей».  В індивідуальному заліку 1 місце виборов Сергій Котик (команда  № 2 Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3), 2 місце зайняла Марта Скалецька (команда Сокальської гімназії імені Олега Романіва), а 3 місце поділили Ольга Литвин (команда Поторицької ЗШ І – ІІІ ст.) і Анна Литвиненко (команда № 1 Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3).  В чемпіонаті районного конкурсу «Історія та сучасність Європи» серед учнів старшої вікової категорії 1 місце виборов учень Сокальської СШ І – ІІІ ст. № 3 Сергій Котик, 2 місце зайняв учень цієї ж школи Ярослав Шукатка, а 3 місце посіла Лілія Волкова, яка навчається  у Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №  5.


 

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua