Відділ освіти Сокальської РДА
07:16, 30 липня 2021 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::04.05.2018
 
Новини
  
4 травень 2018 року

 

 Спортивні змагання «Веселі старти - 2018»

Вже стало традицією кожного року в травні проводити районні змагання «Веселі старти» серед дітей старших дошкільних груп. На базі ДЮСШ «Соколяни» 3 травня відбулися змагання, організовані методистом Сокальського районного методичного кабінету Шукаткою І.Є. Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно та весело.
Усіх присутніх із відкриттям змагань привітав методист Сокальського РМК Матвіїв Є.М. та побажав учасникам успіхів і перемог. У змаганнях брали участь п’ять команд: «Афлатунчик» ЗДО №5, «Соколятко» ЗДО №7, «Журавлик» ЗДО №8, «Діамант» ЗДО №9 м.Сокаля та «Сонячні зайчики» ЗДО смт.Жвирка – це понад п’ятдесят юних спортсменів. Також у кожної збірної була своя танцювальна група підтримки. Місця на трибунах з плакатами і гаслами зайняли головні вболівальники – тати, мами, бабусі, дідусі та дошкільнята. Кожен старт і фініш естафети супроводжувався їхньою активною підтримкою.
Малеча відчула, що це дійсно їхнє свято. Спільні дії дорослих та дітей об’єднали їх співпереживаннями, створили атмосферу піднесеності, дружелюбності, взаємоповаги та доброзичливості. Вони демонстрували свої вміння бути активними, спритними, витривалими, поєднуючи різні види фізичних навантажень. Піднесений настрій у дітей викликала весела музика, наявність різноманітного спортивного інвентарю та несподівані сюрпризні моменти, які підготувала ведуча змагань - інструктор фізкультури ЗДО №8 м.Сокаля Удуд М.П.За результатами змагань І місце здобула команда «Соколятко» ЗДО №7, ІІ місце розділили між собою команди «Журавлик» ЗДО №8 та «Діамант» ЗДО №9, ІІІ місце - команда «Афлатунчик» ЗДО №5 та команда «Сонячні зайчики» ЗДО смт.Жвирка. Переможці змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами. Свято вдалося, залишились незабутні враження дітей та педагогів.

 


^

автор
підпис

 Змагання «Старти надій 2018»

17 квітня 2018р. в Сокалі відбулися змагання «Старти надій 2018» в яких прийняли участь команди учнів 7 класів Сокальського освітнього округу. Юні спортовці змагалися в таких видах: стрибок у довжину з розбігу, біг 60 м. , метання м’яча, біг 1000м хлопці, 800м. дівчата та піднімання тулуба всід за 1 хв.Сокальський РМК висловлює подяку суддям змагань, тренерам ДЮСШ «Соколяни» Кретів О.М. та Мацевко М.М за організацію судійства, вчителям фізкультури Сокальського НВК «ЗШ Іст.-гімназія» та Сокальської ЗШ №2 за підготовку стадіону, а також вчителям за підготовку команд.Вітаємо переможців змагань – команду Сокальського НВК «ЗШ Іст.-гімназія» які будуть представляти наш район 20 квітня на обласному-зональному етапі та призерів змагань: 2 місце Сокальська СШ № 3 , 3 місце Сокальська ЗШ № 4

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua