Відділ освіти Сокальської РДА
18:29, 8 квітня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::04.12.2017
 
Новини
  
4 грудень 2017 року

 

 Районний творчий конкурс «Моя кольорова книга»

Дошкільне дитинство - саме той час, коли варто прилучати дитину до книги. Йдеться, насамперед, про формування інтересу до цього процесу, вміння і бажання працювати з книгою, виховання читацької культури. На жаль, сьогодні реалізувати це завдання стає дедалі складніше, значною мірою через нестримний потяг сучасних дітей до мультимедійних розваг. Тоді ж як привити любов дошкільника до книги? Найнесподіваніша та оригінальна ідея - виготовити її разом із своєю дитиною.
30 листопада на базі ДНЗ №8 м.Сокаля відбувся районний творчий конкурс «Моя кольорова книга», в якому взяли участь 22 ДНЗ та 14 НВК «ЗШ-дитячий садок». На виставці було представлено 203 дитячі роботи, які були виготовлені індивідуально, колективно дошкільною групою та разом із батьками. Книжечки були представлені від простих з дитячими малюнками до інтерактивних з цікавими різноманітними елементами - клапанами, вставками, аплікаціями. Це і м’які книжки-іграшки, книжки з об’ємними ілюстраціями, книжки-панорами, книжки, на сторінках яких зображена величезна кількість деталей, предметів і дій, які можна безкінечно розглядати. Такі прийоми дозволяють зацікавити дитину книжкою, яка насправді є пізнавальною, наповненою цікавими фактами про навколишній та внутрішній світ людини, пропагує сімейні цінності. Журі оцінило конкурсні роботи за майстерністю виконання, художнім рівнем та оригінальністю матеріалу. Переможці конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти Сокальської РДА.

 


^

автор
підпис

 «Шкільні батли” - телевізійний проект

 
01.12.2017 р. у м. Львові в Палаці спорту “Динамо” відбулися обласні змагання “Шкільні батли” -телевізійний проект канал Перший західний.    У змаганнях взяли участь сімнадцять команд — школярів районів і міст Львівщини. Юні спортсмени змагалися у таких завданнях: п’яти естафетах; олімпійській вікторині;конкурсі капітанів.
З сімнадцяти команд у фінал увійшли три команди, які набрали найбільшу кількість очків:м. Сокаль “Сокальська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3”, м. Броди, м. Радехів  У фіналі абсолютними переможцями з великим відривом під керівництвом вчителя Наталії Адамчук стала команда м. Сокаля “Сокальська СШ І-ІІІ ст. № 3”.
Команда:

1. Гуральський Олександр
2. Сорока Олександр
3. Нелюбін Дмитро
4. Ковальчук Дарій
5. Тхорик Максим
6. Лазорик Михайло
7. Бітієва Діана
8. Папроцька Віта
9. Драган Вікторія
10. Білаш Вікторія
11.  Ілечко Катерина
12. Матіюк Уляна
 Вболівали і підтримували юних спортсменів запрошені шановні гості: голова Львівської обласної ради
4 Олександр Ганущин, Департамент освіти і науки Львів. держав. Адміністрації — Любомира Манзій, голова відділення НОК — Юрій Туранський, начальник управління фізичної культури і спорту — Юрій  Майборода. За перше місце команду “Сокальську СШ І-ІІІ ст. № 3” Олександр Ганущин нагородив кубком та канал Перший західний подарував швецьку стінку (тренажер).

Випуск програми на каналі Перший західний 09.12.2017 р. (субота) 0 11:00 год.


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua