Відділ освіти Сокальської РДА
21:46, 12 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::06.02.2017
 
Новини
  
6 лютий 2017 року

 

 Засідання творчої групи з екологічного напрямку

 
  На базі ДНЗ смт.Жвирка відбулося друге засідання районної творчої групи для вихователів, які працюють в екологічному напрямку. На даному засіданні члени творчої групи представили розроблені електронні презентації на тему «Природа Космосу» для групи раннього віку, молодшої та середньої груп.

    Була проведена змістовна дискусія, під час якої вихователі демонстрували свої знання з природи космосу, ділилися з колегами своїми ідеями та авторськими знахідками з питань проведення занять з природи.
    Керівник групи Бондурівська О.В. провела самоаналіз роботи кожного члена творчої групи над проблемою та анкетування «Оцінка роботи в творчій групі».
    Методист РМК Шукатка І.Є. запропонувала систематизувати презентації за тематикою занять для використання у всіх ДНЗ та НВК «школа-дитячий садок», які працюють в екологічному напрямку та поширювати досвід даних вихователів в межах району.


 ^

автор
підпис

Cемінар-практикум  заступників директорів з виховної роботи


 
31 січня 2017 року на базі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4 відбувся семінар-практикум  заступників директорів з виховної роботи та відповідальних за правову роботу в школах району. Перед присутніми виступила старший інспектор РВ КМСД Мроць Ірина Андріївна, яка проаналізувала стан правопорушень за 2016 рік у Сокальському районі. Із сучасними формами та методами правоосвітньої роботи в школі, ознайомила учасників семінару заступник директора Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 Уманська  Любов Любомирівна. До роботи  семінару-практикуму була запрошена і психолог Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4  Боліжук Надія Петрівна, яка розповіла про те, як уникнути насильства в сім’ї та в учнівському колективі. Методист РМК Рябова Оксана Миколаївна проаналізувала державні та регіональні програми з правового виховання, наголосила на основних завданнях школи з право освітньої роботи, звернула увагу на важливість профілактики попередження правопорушень серед учнівської молоді. Заступникам директорів  з виховної роботи та відповідальним за правову роботу було представлено схему- модель організації з право виховної роботи в школах району.
^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua