Відділ освіти Сокальської РДА
03:14, 14 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::07.03.2017
 
Новини
  
7 березень 2017 року

 

День народження Великого Кобзаря

В історії художньої культури кожного народу є митці, імена яких овіяні особливою любов`ю і славою як найдорожча національна святиня і гордість.
Таким митцем в Україні є Тарас Григорович Шевченко — великий народний поет і художник,
Поезія і живопис у творчості Т. Г. Шевченка нерозривно пов`язані. У живописі він був поетом, у поезії — живописцем. Малювання і поезія стали для митця життєвою потребою, вираженням його творчої індивідуальності.
До нас дійшло двісті сорок поетичних творів Великого Кобзаря і тисяча двісті мистецьких робіт художника.  Напередодні відзначення 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка стартував міжнародний флешмоб "Global Shevchenko".
Головна мета флешмобу - вшанувати пам`ять великого Кобзаря, показавши пам`ятники, встановлені по всьому світу та Україні. На сьогоднішній день налічується 1384 пам’ятники Тарасу Шевченку у світі: 1256 в Україні та 128 за кордоном – у 35-ти державах.Тому, усі учасники до 8 березня мають зробити фото біля пам`ятника Тарасу Шевченку та опублікувати в соцмережі Facebook.Вшанувати таким чином пам`ять великого Кобзаря вирішили й наймолодші сокальчани - вихованці дитячого садка №5 "Сонечко".
Дошкільнята на площі перед пам`ятником  Шевченка читали вірші, водили хоровод та співали "Зацвіла в долині". Після цього зробили спільне фото для участі у міжнародному флешмобі.


^

автор
підпис

 Районний конкурс серед вчителів трудового навчання „Я іду на урок”

 
На базі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№2  відбувся районний конкурс „Я іду на урок”  серед вчителів трудового.Учасники конкурсу представили  презентації та методичні матеріали з теми «Проектний підхід при виготовленні комплексних виробів для дизайну куточка «Національної символіки».  Конкурс показав майстерність вчителів трудового навчання, їх неординарні сучасні підходи до розв’язання питань навчання і виховання, свідомий і творчий вибір оптимальних методів навчання, вміння на практиці застосувати нові технології навчання.
За результатами трьох турів:І місце – Мазурик Ярослав Володимирович, вчитель  Куличківського НКВ  ЗШ І-ІІ ст.ІІ місце – Бик Петро Степанович, вчитель Ільковицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст. –дитячий садок» та Сокальської ЗШ І-ІІІст. №5
ІІ місце – Вільхова Оксана Іванівна, вчитель Сокальської СШ І-ІІІст. №3. До складу журі входили досвідчені вчителі району з різних освітніх округів: Сокальської ЗШ І-ІІІст. №2 - Бубела Т.В.та Дмитрук Й.М., Сокальської гімназії ім.О.Романіва - Кіх Р.П. та Куцяба Н.П., Сокальської ЗШ І-ІІІст. №4 - Юречко Н.М., Бутинського НВК - Гвоздецький З.В.,  Варязької ЗШ І-ІІІ ст. - Щудло А.Я.,  Острівського НВК - Хомишин М.Р..


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua