Відділ освіти Сокальської РДА
06:04, 21 січня 2021 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::14.03.2018
 
Новини
  
 

 Тиждень духовності 

Сьогодні у нашій школі розпочався Тиждень духовності, присвячений Року Божого Слова в Україні—2018.Для учнів старших класів був особливий урок «Святе Письмо у м
оєму житті». Діти готували матеріали, презентації, побували у ролі вчителів. Закінчився урок тим, що кожен отримав «повідомлення від Бога» у формі сердечка з біблійною цитатою.

^

автор
підпис

 Тиждень духовності 

У Сокальській ЗШ І - ІІІ ст. №5 Тиждень духовності розпочався тематичною лінійкою та спільною молитвою. В
коридорах школи оформлено виставку літератури "Святе Письмо - Слово Боже". На уроці основ християнської етики учні 4 класу Сокальської ЗШ І - ІІІ ст. №5 вчилися бути миролюбними. Діти щедро обдаровували один одного компліментами, вирішували конфліктні ситуації та колективно виготовили голуба як символ миру. 
У межах Тижня духовності в Сокальській ЗШ І - ІІІ ст. №5 вчитель Практика С.В. організувала для учнів 7 класу віртуальну гру-подорож "Сторінками Святого Письма". Під час заходу настоятель храму св. Архистратига Михаїла о.Роман Синицький практично навчав дітей вмінню щодня читати Біблію та роздумувати над Словом Божим.

^

автор
підпис

 Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури

12 березня на базі Сокальської СШ І-ІІІ ст.№3 відбувся семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури "Формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури ". Проблема удосконалення уроку зарубіжної літератури дискутується стільки, скільки існує ця дисципліна. Урок літератури - це урок образного мислення, сприйняття світу. Він змушує працювати уяву, фантазію, розвиває творчі здібності, активізує читацьку діяльність.
Головним завданням для вчителів є формування уважного читача з добре розвинутим творчими, розумовими здібностями, який у процесі роботи над твором, готовий до виваженої оцінки.
З цією метою вчителі зарубіжної літератури працювали над створенням буклетів. Практичне заняття щодо створення буклетів провела Сівтлана Малиш, вчитель зарубіжної літератури Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- дитячий садок», Любов Плюхін, методист РМК. Грачова Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 провела майстер-клас з метою формування читацької компетенції «Роль міжпредметних зв`язків у формуванні естетичних цінностей учнів". Учасники семінару спробували себе у ролі учнів: працювали над поетичними творами, добирали відповідну музику до змісту твору, та картини відомих художників. Також вчителі мали можливість продемонструвати створені завдання в програмі «Навчальні додатки». Цьона Людмила, Наталія Душак, Ірина Мулька підготували творчі завдання з використанням ІКТ розраховані на самостійну роботу учнів та вчителів.

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua