Відділ освіти Сокальської РДА
21:31, 12 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::15.03.2017
 
Новини
  
 

 Зустріч директора департаменту Львівщини Любомири Мандзій  з керівниками навчальних закладів Сокальського району

У вівторок, 14 березня, під час робочої поїздки директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації  Любомира Степанівна Мандзій  зустрілася з керівниками навчальних закладів Сокальського району. Зустріч відбулася у відділі освіти Сокальської РДА.
Під час зустрічі обговорювалися такі питання як перспективи розвитку освітньої галузі в районі, розглянули питання функціонування навчальних закладів і створення мережі опорних шкіл та їх філій.Директор департаменту Любомира Мандзій розповіла проведення  в 2016 році ЗНО, результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Проаналізувала результати ДПА з української мови, історії, математики у Сокальському районі. Активну участь в обговоренні вищеназваних питань взяли директори ЗНЗ, начальник відділу освіти Роман Монастирський. Зустріч відбулася в дружній та теплій атмосфері.

^

автор
підпис

 РМО для вихователів різновікових груп з пізнавального розвитку

 
У ДНЗ с.Хоробрів 14 березня відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів різновікових груп з розвитку пізнавальної активності дошкільнят з проблеми «Розвиваючі ігри нового покоління в інтелектуальному розвитку дошкільників».У всьому світі широко відомий дидактичний матеріал, розроблений бельгійським математиком Дж.Кюїзенером - «Розумні палички», або як його ще називають - «Палички Кюїзенера».
Він призначений для навчання математики та використовується педагогами у роботі з дітьми, починаючи з молодших груп дошкільного закладу. Матеріал посібника містить добірку вправ на ознайомлення з паличками та формування за їх допомогою елементарних математичних уявлень і понять.  Слухачам було запропоновано для перегляду математичний турнір «Королівство кольорових паличок проти «Розумасиків»», який провела вихователь Мишок М.В. Діти із зацікавленням виконували вправи та завдання, використовуючи кольорові палички Кюїзенера; вирішували математичні ситуації різними способами; засвоювали елементарні математичні поняття: число, лічба, вимірювання. 

     Керівник РМО Войтко М.Й. надала методичні рекомендації з теми «Введення дошкільників в логіко-математичний світ засобами розвивальної гри» та провела анкетування із вивчення запитів слухачів на наступний навчальний рік. Під час проведення майстер-класу «Подорож по розвиваючих іграх» було представлено ряд ігор для розвитку мислення з пізнавальної діяльності дітей.^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua