Відділ освіти Сокальської РДА
21:50, 27 вересня 2023 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::15.11.2016
 
Новини
  
 

 Засідання Школи управлінської майстерності на тему«Правові основи запобігання та протидії насильству в сім»ї та в дошкільному навчальному закладі»

10 листопада 2016 року на базі ДНЗ «Вишенька» с. Теляж проводилось засідання Школи управлінської майстерності на тему «Правові основи запобігання та протидії насильству в сім»ї та в дошкільному навчальному закладі». Захід був організований методистом райметодкабінету Тимошик М.П. і проводився за участі завідувачів ДНЗ Сокальського району. Учасники ознайомились з нормативними документами, що регламентують правові основи запобігання жорстокому поводженню з дітьми, розглядали питання про дотримання педагогічної етики, норм  загальнолюдської моралі в роботі з дошкільнятами.  Під час тренінгу керівники дошкільних закладів ознайомились з проблемами та причинами насильства у дитячому середовищі, шукали шляхи його подолання, вправлялися в можливості різних стилів реагування та пошуку нових методів міжособистісного спілкування між дітьми та педагогами.Завідувач дошкільного закладу Мирослава Ковалик поділилась досвідом   з питання роботи з батьками з попередження  насильства в сім»ї.Учасників заходу щиро вітали дошкільнята старшої групи.


^

автор
підпис

 Cемінар - практикум вчителів художньоїкультури

 
 
На базі Сокальської гімназії імені Олега Романіва відбувся семінар - практикум вчителів художньої культури. На засіданні виступила  Краска Юлія Теодорівна, вчитель Переспівської ЗШ І-ІІ ст. з презентацією на тему "Використання елементів української народної вишивки у сучасному одязі. Веб-моделювання сучасного одягу".  Юлія Теодорівна представила родинні обереги - вишиванки, які вишила її мама. Також учителі  обговорили  можливості проведення практичної творчої роботи  з учнями в класі, використовуючи різні споcоби моделювання одягу, вчились розробляти нові моделі одягу (з національним колоритом) на основі типових конструкцій.

^

автор
підпис

 Листопадовий зрив у Сокалі

Листопадовий зрив» - це традиційна пластова акція, яка відбувається щороку у листопаді, приурочена річниці утворення ЗУНР. Організаторами акції виступив Сокальський осередок МО "Пласт" за підтримки відділу освіти Сокальської РДА. Учасниками були 5 команд із шкіл (Сокальська гімназія імені Олега Романіва, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№2, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№4, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст.№5, Поторицька ЗШ І-ІІІ ст.) та 2 команди від пластових осередків (Сокаль, Двірці). Учасники гри відчули себе у ролі січових стрільців, отримавши завдання захопити основні стратегічні об`єкти міста. Були відзначені кращі команди на кожній з точок гри-квесту.


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua