Відділ освіти Сокальської РДА
19:12, 8 квітня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::16.12.2015
 
Новини
  
16 грудень 2015 року

 

Підсумки I  туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія» 

8 - 9грудня 2015 року вчителі історії шкіл Сокальського
району мали змогу взяти участь у районному етапі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія».  

 Конкурсантами  номінації «Історія» стали такі педагоги: Богун В.Р. – вчитель  Стаївської ЗШ І-ІІ ст. ім. Осипа Лещука, Дейнека І.С. –вчитель Хоробрівської ЗШ I-III ст., Жолобович І.М. – вчитель Острівського НВК «ЗШI-III ст. – дитячий садок», Рябова О.М. – вчитель Борятинського НВК «ЗШ I-II ст. – дитячий садок».

На першому, заочному етапі Конкурсу, члени журі оцінювали блоги конкурсантів. На другому (очному) етапі Конкурсу, який відбувся 8 грудня 2015 року на базі Сокальської МАН, члени журі ознайомились та оцінили самопрезентацію конкурсантів, творче представлення блогів та майстер-клас конкурсантів. Конкурсанти також мали можливість продемонструвати знання з методики викладання та фахові знання з історії у конкурсі «Тестування з фахової майстерності». Журі в усіх номінаціях відзначили високий рівень фахової майстерності педагогів – учасників Конкурсу та підготовки поданих матеріалів. За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени журі визначили 3-х учасників для проведення конкурсного випробування «Урок», який відбувся 9 грудня 2016 року на базі Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

            Учасники конкурсу виявили належний рівень професійності та фахової майстерності. Журі позитивно відзначили актуальність і змістовність досвіду роботи педагогів та проходження ними конкурсних випробувань, й рівень володіння інформаційно-комунікаційними технологіями.

На основі рішень журі та відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» перемогу у I (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Історія» здобули:

            I місце – Жолобович І.М, вчитель історіїОстрівського НВК «ЗШ I-III ст.- дитячий садок»

II місце – Станько О.А. вчитель історії  Сокальського НВК «ЗШ I-III ст. №4 – ліцей»

III місце – Богун Вікторія Романівна,  вчитель Стаївської ЗШ I-II ст. ім. Осипа Лещука

Побажаємо успіхів переможцю районного етапу Конкурсу Жолобович І.М., яка буде захищати честь освіти Сокальщини на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»!

Дзьоба А.М.,

методист РМК

 

 

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua