Відділ освіти Сокальської РДА
07:23, 25 лютого 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::17.10.2018
 
Новини
  
17 жовтень 2018 року

 

 Методичне об’єднання учителів інформатики

17 жовтня у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2 було проведено методичне об’єднання учителів інформатики «Форми і методи роботи з обдарованими дітьми на уроках інформатики». Учасники семінару обговорили компоненти поняття  інформаційної компетентності., порівняли очікувані результати до вивчення теми «Алгоритми і програми» у 5- 9 класах. Висловили свої ідеї для покращення роботи з обдарованими учнями при вивченні даних тем. Особливу роль для розвитку логарифмічного мислення відіграють ігрові задачі. Учасники семінару розглянули практичне використання задач конкурсу «Бобер», який відбудеться 11 листопада.Віктор Петрович Кравцов познайомив учасників з дистанційними конкурсами для роботи з обдарованими учнями та сайтами дистанційної освіти (https://prometheus.org.ua/, https://naurok.com.ua/journal , http://bober.net.ua/ )


 
^

автор
підпис

 Чого очікувати від ЗНО у 2019 році? 

1.    Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проведено з 20 травня до 12 липня 2019 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 11.09.2018 за № 1030/ 32482.

2.    Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести не більш як із чотирьох предметів із 11: українська мова і література, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.
3.    Результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч. XXI століття), а також ще один предмет за вибором випускника закладу загальної середньої освіти зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
4.    Випускникам закладів загальної середньої освіти, які виявлять бажання проходити ЗНО з іноземної мови та зарахувати їх як результати ДПА, необхідно буде обрати академічний рівень (якщо вивчали мову на академічному рівні чи рівні стандарту) або профільний (якщо вивчали на профільному рівні).
5.    Для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учнів, (студентів, слухачів) закладів професійно-технічної освіти, які у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, обов’язковим є проходження ЗНО з української мови та літератури, математики або історії України (за вибором учня, слухача (студента) для зарахування результатів ДПА з української мови, математики або історії України.
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх учасників ЗНО відвідати сайт
www. lv.testportal.gov.ua
і скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2019.Додаткова інформація:www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

 


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua