Відділ освіти Сокальської РДА
23:34, 10 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::19.12.2017
 
Новини
  
19 грудень 2017 року

 

 У Пристані відкрито школу!

Особливий подарунок у День Святого Миколая
отримали діти с. Пристань, не просто цукерки, мандаринки, нові іграшки а Храм Науки – нову школу.19 грудня 2017 року у с. Пристань проходили урочистості з нагоди відкриття Пристанського НВК «ЗШ І-ІІ ст-дошкільний навчальний заклад».
На свято прибули гості з області : голова Львівської ОДА О.М.Синютка, заступник голови Львівської обласної ради О.В.Гірняк, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Л.С.Мандзій,  керівники району, громади,  депутати, керівники навчальних закладів, духовенство.
Символічний ключ від нової споруди передав начальник управління капітального будівництва ОДА О.М.Пелих керівникові навчального закладу – М.С.Дмитрів.
Слова подячності за нову, простору, затишну і сучасну школу лунали з уст ведучих та дітей, а голова обласної державної адміністрації О.М.Синютка подарував учням 1-4 класів солодощі від
Святого Миколая.Директор НВК М.С.Дмитрів щиро подякував керівникам області, району, усім, хто причастився до будівництва такої прекрасної споруди. ~7~Радісно і трепетно було на душі у всіх присутніх, особливо раділи діти і не приховували своїх емоцій. Лунали слова та  пісні про Україну, про Святого Миколая. Свято закінчилось символічним освяченням нового приміщення. Священики окропили   усі шкільні приміщення та кабінети, аби у новому храмі науки  оселилося добро, спокій, здоров’я, злагода і мир.  


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua