Відділ освіти Сокальської РДА
18:23, 8 грудня 2022 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::20.05.2016
 
Новини
  
20 травень 2016 року

 

 Я - МАЛЕНЬКИЙ ЕРУДИТ

   
  Вже вдруге   у школах Сокальського району проведено інтелектуальне змагання. «Я - маленький ерудит» серед учнів 2-х класів, організоване районним методичним кабінетом з метою виявлення та розкриття творчого потенціалу, значимості й неповторності кожного школяра. Адже  діти - інтелектуальне майбутнє нашої Сокальщини, нашої Батьківщини. Цьогорічна зустріч маленьких ерудитів відбулась 12 травня  2016 року  у Великомостівському НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей». Святково прикрашена зала,   поважне журі, схвильовані вболівальники зустрічали вісім учасників інтелектуального конкурсу « Я - маленький ерудит».    

Конкурс проходив у три тури. Перший тур передбачав  представлення себе, де учні презентували себе як дитину, як школяра, як маленького громадянина своєї Батьківщини.  Про розвиненість аналітико-синтетичного мислення у дітей  свідчив    другий тур, де учні давали відповідь  на 10 запитань у тестовій формі за темами: математика, українська мова, природознавство, загадки, казки, ребуси, прислів’я. Третій етап конкурсу носив назву «Оратор». Учні    декламували вірші про маму. Правильні і обдумані, чіткі та логічні відповіді маленьких розумників та розумниць вражали компетентне журі. Під час другого туру всі учасники презентували   створену власними руками поробку (іграшку, прикрасу, сувенір),  проводили захист творчої роботи та висловлювали міркування за що ж люблять свою матусю. За результатами другого туру у фінал вийшло три учасники. Кожному фіналісту було запропоновано запитання на тему «Природа навколо нас». Дані завдання дозволяли учням логічно міркувати, вчили нестандартно мислити, розвивали прагнення до творчої самостійності.   Емоційну насолоду отримали всі учасники заходу від     зустрічі з  танцювальним   та  співочим колективами  учнів початкових класів  (кер. Кондратюк Л.Ф., Боровець Г.І.) та перегляду відеопрезентації «Україна – це ми!».     Змагатися було цікаво і весело. А тим часом  шановне журі підвело  підсумки змагань. Переможцями  конкурсу «Я -маленький ерудит» за сумою набраних балів стали:  Крихта Дмитро, вихованець  Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - ліцей» (вч. Струк І.М.), Данилюк Юлія, учениця   Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - ліцей» (вч. Музика Г.В.),  Іванова Анастасія – Софія, учениця  Великомостівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. - ліцей»(вч.Возьна Г.І. )    Всі   учасники  конкурсу отримали грамоти, дипломи та подарунки.    Висловлюємо подяку вчителям та батькам     за підготовку маленьких інтелектуальних обдарувань, які в майбутньому стануть переможцями олімпіад, змагань та конкурсів, а також адміністрації та педагогічному колективу  Великомоствського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-ліцей»   за допомогу в організації та проведенні свята. Проведений захід виявив належний рівень роботи вчителів початкових класів  щодо розвитку пізнавальних здібностей учнів,  формування логічного мислення у дітей та реалізації інтелектуальних можливостей молодших школярів.

 Кулик Анжела,  методист РМК


^

автор
підпис

 Участь у фінальному  етапі Всеукраїнського конкурсу  винахідницьких і  раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку

 
З 17 по 20 травня 2016 року  у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді м. Києва проходив фінальний  етап Всеукраїнського конкурсу  винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напрямку .  У даному конкурсі  брали участь представники практично всіх областей України, в тому числі і представники Львівської області. У складі команди Львівщини була учениця 10 класу Белзької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коляда Наталія, яка представляла Сокальський район і Львівську область у номінації  “ Медицина та охорона здоров’я ” з науково-дослідницькою роботою “Мікробіологічна оцінка стану повітря шкільних приміщень ”. Керівник роботи - Лемега Ірина Петрівна , вчитель хімії і біології Белзької  ЗШ І-ІІІ ст.  У вищеназваному конкурсі Наталя здобула ІІІ місце та  гідно представила школу, район і область. Вітаємо Наталю та  її наставника  з перемогою і бажаємо подальших успіхів  в науково-дослідницькій роботі.
                                                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                           Зажицька Г.М. –методист РМК^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua