Відділ освіти Сокальської РДА
23:50, 5 грудня 2023 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::20.10.2016
 
Новини
  
20 жовтень 2016 року

 

Майстер-клас для вчителів англійської мови «Використання блогу з обдарованими учнями»
17 жовтня 2016 року на базі Сокальської СШ I-III ст.№3 було проведено засідання проблемного методичного об’єднання вчителів англійської мови на тему «Формування ІКТ-грамотності учителів іноземної мови». У роботі методичного об’єднання взяло участь 29 педагогів. Про використання ІКТ на уроках іноземної мови розповіла методист РМК Шарова Н.В.  Вчитель англійської мови Сокальської   СШ I-III ст.№3, Попович Н.С. провела майстер-клас на тему «Використання блогу з обдарованими учнями». Програма семінару була надзвичайно насиченою. Такі зустрічі, як проведене методичне об’єднання – це підвищення кваліфікації кожного вчителя, бо це здобуття таких необхідних навичок роботи з блогами.Наступний семінар-практикум «Використання автентичних відеоматеріалів для формування комунікативної та соціокультурної компетенції на уроках англійської мови» буде проведено у грудні 2016 року на базі Сокальської СШ I-III ст.№3.

^

автор
підпис

 Засідання творчої групи вчителів іноземної мови

20 жовтня на базі Сокальської СШ I-III ст.№3 відбулося засідання творчої групи вчителів іноземної мови. Розпочалося засідання з виступу методиста РМК Шарової Н.В. на тему «Створення навчально-методичного забезпечення підготовки учнів до ЗНО з англійської мови» та обміну інформацією про створення блогу для вчителів іноземної мови Сокальщини. Керівник творчої групи Гуральська О.В. ознайомила присутніх з програмою ЗНО-2017, загальною характеристикою сертифікаційної роботи з англійської мови та критеріями оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлювання). Учасники творчої групи розподілили завдання відповідно до запропонованого плану роботи та будуть працювати над створенням навчально-методичної бази, яка допоможе вчителям та учням якісно підготуватись до ЗНО. 

^

автор
підпис

 Школа молодого керівника

 Запорукою успішної діяльності будь якої організації є професійна компетентність керівника. Тому, одним з напрямків роботи Сокальського районного методичного кабінету є професійний розвиток керівників закладів освіти. В районі сформована власна модель методичної роботи з директорами шкіл, яку організовує завідувач РМК Галина Гібляк. Начальник відділу освіти Роман Монастирський бере участь у заходах з керівниками, спонукає молодих колег до ініціативності, обговорення багатьох актуальних проблем розвитку галузі. Завданням Школи лідера, яка функціонує з минулого навчального року є формування резерву керівних кадрів. Учасники школи вивчають основи управління сучасною школою, психолого-педагогічні аспекти управління, акумулюють кращі ідеї щодо модернізації багатьох ділянок діяльності шкіл. І як результат – двоє  слухачів Школи лідера стали керівниками у школах у цьому навчальному році.Протягом року також працюватиме проблемний семінар директорів шкіл з актуальної теми «Підготовка керівника до роботи в умовах громадсько-державного управління». Продовжує свою роботу Школа молодого керівника, яка у 2016/17 н.р. працюватиме над проблемою «Сучасний підхід до здійснення внутрішнього шкільного контролю».  8 жовтня відбулося перше навчання молодих директорів шкіл та заступників директорів шкіл. Розглядалося питання щодо системності у здійсненні функції контролю у школі, а також проведено психолого-педагогічний тренінг «Мотиваційна функція контролю у школі». Заняття відбулося у формі методичного практикуму з елементами рольових ігор, проблемних дискусій, тренінгів з психології. Учасники школи радо привітали у дружньому колективі новопризначених керівників. Останні  висловили свої очікування щодо майбутнього навчання у школі.


 ^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua