Відділ освіти Сокальської РДА
09:01, 9 грудня 2022 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::20.12.2016
 
Новини
  
20 грудень 2016 року

 

 Особливе свято для особливих дітей

 
У неділю, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль зібралось чимало діток  з особливими потребами, дітей сиріт та дітей загиблих і ранених воїнів АТО на Свято Миколая.Розпочав його директор Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль о. Ярослав Кащук розповіддю про святого Миколая.Пластуни Станиці Сокаль  для дітей з особливими потребами організували святкове театралізоване дійство, а також різноманітні конкурси та забави, в яких вони могли проявити свій художній талант, акторську майстерність та вправність. А дітки приготували вірші св.Миколаю.Усі маленькі глядачі зі щасливими очима та радісними посмішками отримували подарунки та мали можливість поспілкуватися з Миколаєм.Подарунки для маленьких учасників свята організували Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль, Товариство захисту дітей-інвалідів «Надія» і багато інших добрих та  небайдужих людей.


 ^

автор
підпис

 «Учитель року - 2017» у номінації «Інформатика»

 
Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає». Постійний рух – це основне завдання сучасного вчителя.15-16 грудня 2016 р. відбулося конкурсне змагання «Учитель року - 2017» у номінації «Інформатика» - змагання талановитих освітян, які демонструють  високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності.У конкурсі взяли участь Олійник Оксана Іванівна, вчитель інформатики Сокальської гімназії імені Олега Романіва, Хомишин Мар’яна Романівна, вчитель інформатики Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок», Шийка Олена Іванівна, вчитель інформатики Сілецької ЗШ І-ІІІ ст. ім.. І.Климіва-Легенди.  Сучасний вчитель - це творча особистість, це не тільки предметник, а й знавець дитячих душ, вихователь. Він активний, комунікабельний, динамічний, працездатний, вольовий, впевнений у собі, толерантний, висококомпетентний. Такими ми й побачили наших конкурсантів під час першого конкурсного випробування «Презентація досвіду».Наступний конкурс «Навчальних проектів» мав на меті перевірити вміння конкурсантів проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. Конкурсанти  готували  та представляли технологічну карту навчального проекту теми яких обирали під час конкурсу жеребкуванням.Оцінити методичну майстерність конкурсанта, його вміння транслювати власний досвід мав  на меті конкурс  «Майстер- клас». Конкурсанти  готували  та представляли домашнє завдання у формі міні-тренінгу «учитель – учителю».Педагогічну майстерність, вміння організовувати клас, науковість та доступність викладення навчального матеріалу; досягнення мети й завдань уроку наші конкурсанти продемонстрували при проведенні уроків інформатики в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №2.За результатами двох конкурсних днів перемогу виборола вчитель інформатики Сілецької ЗШ І-ІІІ ст. ім.. І.Климіва-Легенди Шийка Олена Іванівна. На другому місці – Олійник Оксана Іванівна – вчитель інформатики Сокальської гімназії імені Олега Романіва. Почесне третє місце посіла Хомишин Мар’яна Романівна вчитель інформатики Острівського НВК «ЗШ І-ІІІ ст.-дитячий садок».Конкурс відкрив нові можливості, великі перспективи. А підготовка до нього спонукала учасників підвищити методичний і фаховий рівень, хоча головним стимулом для професійного самовдосконалення були й залишаються учні — допитливі, наполегливі, розумні.16 кращих педагогів району об`єднав районний тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2017” у номінаціях  «Інформатика», «Біологія», «Початкові класи»» та «Музичне  мистецтво». 4 найкращих представлятимуть Сокальщину на обласному конкурсі.Кожного року конкурс відкриває нові учительські таланти, переконує, що освіта на Сокальщині багата талановитими учителями. 


^

автор
підпис

 Тиждень  англійської мови

  3 12 грудня 2016 року у Перетіцькому НВК "ЗШ І - ІІІ ст.-дитячий садок" відбулося відкриття тижня англійської мови під девізом "Why do we study English!» Учні школи були ознайомлені з планом проведення тижня англійської мови, приуроченому закінченню 2016 р. –  Року англійської мови в Україні (згідно Указу президента України). В рамках тижня були заплановані такі заходи:  тематична лінійка, конкурс малюнків для початкових класів, конкурс віршів Шекспіра, виставка презентацій, представлення стінгазет, змагання між 5 і 6 класами «Кращий знавець  англійської  мови», читці англійських прислів’їв і приказок,   інсценізація казки «Сучасна ріпка» 3 клас, урок в 5 класі «Кулькова вечірка». 


^

автор
підпис

 Тиждень англійської мови у нашому НВК

  З 13.12 по 17.12.2016р. у Острівському НВК було проведено тиждень англійської мови.   Метою його проведення є удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.      У понеділок учні 7-11 класів взяли участь у конкурсі стінгазет, присвячених пам`яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра, метою якого було детальніше дізнатися про життя та творчість відомого діяча.      У вівторок було проведено конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера» серед учнів 1 класу. Завданням учнів було розфарбувати свою улюблену літеру з англійського алфавіту. Серед учнів 7-11 класів відбувся захід «English for everyone», під час якого учні мали змогу проявити свої творчі здібності, співали пісні, розповідали вірші та показували сценку. Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів.У середу учням 9-11 класів було запропоновано переглянути  фільм «Вікно в Британію». Під час перегляду учні милувалися мальовничими пейзажами, пам`ятками та дізналися багато цікавих фактів про країну.  А також відбулася вікторина «Подорож Великобританією» за участю 9 класу, під час якої учні виконували різноманітні завдання.У четвер відбувся брейн-ринг «Хто знає англійську краще?» між учнями 3-4 класів, змагання було поділене на чотири етапи, учасники виконували граматичні завдання, розгадували кросворди та загадки, грали в ігри та отримували масу задоволення. У п`ятницю  серед учнів 2-3 класів конкурс відбувся конкурс «Найкращий малюнок до вірша» . Після прочитання новорічних віршиків, учні створювали малюнки до прочитаного. А учні 5-7 класів  виготовляли та підписували листи до св. Миколая, у яких писали свої побажання. ~2~ ~3~

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua