Відділ освіти Сокальської РДА
06:03, 5 квітня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::21.11.2017
 
Новини
  
 

  Проблемне методичне об’єднання вчителів фізики 
15 листопада у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.  №4 проходило проблемне методичне об’єднання вчителів фізики   на тему  «Інтегроване навчання учнів на уроках  фізики». На засіданні методист РМК Білик Олеся Іванівна розповіла про теоретичні засади інтегрованого навчання, особливості проведення інтегрованих уроків
Учасники семінару ознайомились з відмінностями  традиційних уроків від інтегрованих.  Практикувалися у складанні інтегрованих завдань  для 7 класу.  Інтегровані уроки,  спрямовані на встановлення міжпредметних зв’язків, що сприяють формуванню в учнів цілісного, системного світогляду, актуалізації особистісного ставлення до питань, що розглядаються на уроці. Учасники семінару  також ознайомились з особливою формою наскрізного інтегрованого навчання -STEM освітою.

^

автор
підпис

 Методоб’єднання вчителів з іноземної мови

Впродовж листопада 2017 року відбулись  методичні об’єднання вчителів іноземних мов на базі Сокальської СШ I-III ст. №3.  16 листопада відбувся семінар-практикум на тему
«Сучасні освітні інструменти для вчителя іноземної мови». Вчитель Сокальської СШ I-III ст. №3 Попович Н.С. поділилась досвідом використання програми Wordle та використанням колажів для розвитку усного мовлення. Для того, щоб проектна діяльність була ефективнішою та цікавішою, методист РМК Шарова Н.В. презентувала ряд корисних сервісів та інструментів вчителя для роботи на уроці.
Також 16 листопада в рамках методичного формування «Позакласна робота з іноземної мови» методистом РМК Шаровою Н.В. було проведено тренінг присвячений Дню толерантності за участю педагогів району та учнів – членів євроклубу  «У серці Європи» Сокальської СШ I-III ст. №3. Після тренінгу педагоги мали можливість обговорити форми позакласної роботи з іноземної мови та ефективні методи роботи.


20 листопада відбувся семінар-практикум «Компетентнісний підхід до організації навчання в загальноосвітній школі». Вчитель Сокальської СШ I-III ст. №3 Груша І.Д. виступила з презентацією «Нова українська школа. Вмотивований вчитель». 


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua