Відділ освіти Сокальської РДА
02:34, 14 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::22.03.2017
 
Новини
  
 

 Засідання проблемного семінар-практикуму вчителів математики

   16 березня 2017 року у Сокальській гімназії імені Олега Романіва відбувся проблемний семінар-практикум вчителів математики  з теми: «Методика підготовки учнів до ЗНО з математики». В рамках семінару – практикуму були проведені майстер-класи учителя-методиста,учасника експертної групи по встановленню порогового бала ЗНО з математики Зварич І.М. (Великомостівська ЗШ І-ІІІ ст.).  Зварич Ірина Михайлівна провела майстер-клас з розв’язування завдань відкритої форми з геометрії. Ознайомила присутніх з критеріями оцінювання цих робіт. Учителі учасники мали змогу проаналізувати минулорічне тестування та виділити основні елементи на які варто звернути увагу. Бажаємо усім учасникам пробного тестування, яке відбудеться 8 квітня.

 


^

автор
підпис

 Тиждень духовності

 
З 20 по 26 березня 2017 року у навчальних закладах Сокальського району в межах Сокальсько-Жовківської єпархії буде проведено Тиждень духовності під гаслом: "Два крила,якими підноситься людський дух в безкраї простори - це віра й наука" (патріарх Йосиф Сліпий)


 

 


^

автор
підпис

 Хресна дорога "Щоб любов у серці не вичерпалась

У Перетіцькому НВК відбулася  Хресна дорога "Щоб любов у серці невичерпалась", - як розважання над своїм життям перед стаціями Христа.Молитви, духовна поезія, пісні,презентація з текстами розважань - все цедля  духовного зростання наших дітей та молоді, щоб  відчути єдність вмолитві та спільному прагненні добра і любові. "Якщо страждання приходить щодня, якщо нерідко зустрічаєшся з несправедливістю, якщо ненависть сковує серце – існує небезпека, що це все може нас змінювати. Тому ходімо за Ісусом, щоб у серці не вичерпалась любов..."  Великий піст – це час для призадуми, час уважності до Бога, до себе і до ближніх. Ми переосмислюємо своє ставлення до життя, до людей, приділяємо більше часу молитві, частіше приступаємо до сповіді, щоб прийняти Христа в Пресвятій Євхаристії. Піст - це вишкіл, це тренажерний зал, вправляння в доброму, вироблення постави Людини, гідної свого Творця. Коли хтось наполегливо просить нас про добру послугу, то ми не можемо весь час відмовляти. Ось тут перед нами Наймогутніший, котрий вкотре просить нас: "Зупиніться! Побудьте зі мною в молитві! Відкрийте мені своє серце!"Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас.Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем,тож знайдете полегшу душам вашим. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий." Мт. 11:28-30


 

 


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua