Відділ освіти Сокальської РДА
17:10, 8 квітня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::26.10.2017
 
Новини
  
26 жовтень 2017 року

 

Засідання Школи молодого вихователя

Робота з батьками - це складна і важлива частина діяльності педагога, що включає підвищення рівня педагогічних знань, умінь та навиків батьків; допомогу в сімейному вихованні для створення необхідних умов правильного виховання дітей; взаємодію вихователів і батьків в процесі розвитку дітей.

З цією метою 25 жовтня у Лещатівському НВК «ЗШ І ст.-дитячий садок» (директор Марцинюк О.Є.) відбулося засідання Школи молодого вихователя.
Керівник ШМВ Волошин С.І. надала методичні рекомендації щодо форм і методів залучення батьків до співпраці. Під час проведення тренінгового заняття із

слухачами було проведено діагностику та оцінку рівня комунікабельності педагогів з батьками, психотехнічну вправу «Тиск», тренувальну вправу «Як звертатися до дитини», міні-лекцію «Три шляхи у вихованні».

Слухачі переглянули музично-спортивну розвагу «Осіння студія», яку провела молодий вихователь Семенюк О.В. із своїм наставником, вихователем Семенюк С.О. Діти розповідали вірші, співали пісень, змагалися у командах між собою та разом з батьками.

Батьки із своїми дітьми підготували цікаву виставку «Дари осені».Співпраця педагогів і батьків дозволяє краще дізнатися про дитину, подивитися на неї з різних позицій, побачити в різних ситуаціях, а, отже, допомогти в розумінні її індивідуальних особливостей,

розвитку здібностей дитини, в подоланні негативних вчинків і проявів в поведінці, формування цінних життєвих орієнтацій.

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua