Відділ освіти Сокальської РДА
20:39, 12 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::27.04.2017
 
Новини
  
27 квітень 2017 року

 

 Творча лабораторія вчителів зарубіжної літератури Великомостівського та Белзького ОО

24 квітня 2017 року на базі
Великомостівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося друге засідання творчої лабораторії вчителів зарубіжної  літератури Великомостівського та Белзького ОО з проблеми
«Формування інформаційної компетенції засобами використання ІКТ та мультимедійних технологій на уроках зарубіжної   літератури» ( керівник Гладка О.М., вчитель – методист Великомостівської ЗШ І-ІІІ ступенів). У порядку денному засідання стояло питання «Інформаційна компетентність вчителя та учня – вимога сьогодення».Гладка О.М. виступила з доповіддю, у якій звернула увагу на практичне використання інформаційних засобів навчання для nорганізації самостійної, групової та творчої діяльності учнів, ознайомила вчителів з методикою змішаного навчання на прикладі вивчення теми «Романтизм» у 9 класі. Піс
ля теоретичного блоку вчителі практично працювали в групах  за попередньо підготовленими завданнями. Це дало змогу на практиці використатиелементи змішаного навчання та дати їм оцінку. Результатом роботи стало колективне створення проекту «Романтизм у мистецтві». Завершили свою роботу педагоги вільною дискусією про сучасні зміни в освіті.

^

автор
підпис

 ЛЕГО-фестиваль «Столиці світу»

25 квітня в приміщенні Львівської загальноосвітньої обласної бібліотеки для юнацтва в рамках проекту «Сприяння освіті» відбувся ЛЕГО-фестиваль «Столиці світу».
У ньому брали участь 13 ДНЗ м.Львова та 2 ДНЗ м.Сокаля. Вихователь-методист ДНЗ №7 м.Сокаля Войтко М.Й. представляла модель столиці Франції Париж, а вихователь-методист ДНЗ №9 Куцій К.П. - модель столиці Англії Лондон.Дякуємо нашим педагогам та дошкільнятам за активну участь у проекті, які досконало вивчили архітектурні пам’ятки міст та відобразили це за допомогою ЛЕГО-конструктора.
Журі переглядаючи презентації та читаючи есе, визначили переможців. Серед суперфіналістів, які їдуть 6 травня до м.Києва, є наші Сокальські ДНЗ №7 та ДНЗ №9. Щиро вітаємо переможців та бажаємо величезного прагнення до руху вперед!


^

автор
підпис

День пластуна 2017

22-23 квітня у Львові відшуміла щорічна наймасштабніша акція – фестиваль пластової творчості “День Пластуна”, на який цьогоріч завітало понад дві тисячі пластунів та гостей. У цьому році акція вперше відбулась на новій локації – у сучасному виставковому та конференц-центрі “Південний-EXPO”.    Розпочалось святкування з церемоніалів в головному холі.    Після цього учасники та гості фестивалю мали можливість побувати на урочистому відкритті заходу на голосній сцені Дня Пластуна, де згодом проходили конкурси: театральний  “Будь справжнім”, танцювальний “Ти не ти, коли не спробуєш перемогти!” та конкурс відео-презентацій “Ви є ви”.Разом з цим у холі працювали експозиції конкурсів фотографії “Ти не ти, коли…”, інсталяції “І я не я, і ти мені не ти” та афіш “Всесвіт в тобі». Поруч у комфортному закутку запрацював gameroom, де бажаючі геймери могли позмагатися у турнірі з Dota 2, а також відволіктися, зігравши в настільний футбол. На другому поверсі у конференц-залі пройшов інтелектуальний змаг “Не гальмуй!”. Цікавою новинкою на фестивалі став конкурс стенд-ап комедії, де пластуни доводили, що їм також не чуже почуття гумору. Пластуни дбають і про екологію, тож на території фестивалю діяла екоточка, де дітей у ігровій формі навчали сортувати сміття. Загалом цьогоріч по всій території локації розставленні окремі контейнери для різних видів відходів.Перший святковий день завершився запальною вечіркою для учасників та гостей фестивалю.Неділя була не менш цікавою та насиченою. Окрім вже згаданих конкурсів, у конференц-залі відбувся конкурс акустичної пісні “Фантастичне тріо”, на головній сцені пластуни та пластунки позмагаються за звання міс і містера Дня Пластуна.Пластуни Сокальщини (осередки Сокаль та Двірці) спробували свої сили у конкурсах інсталяцій, презентацій, стенд-апі, конкурсі фотографій, інтелектуальному та театральному конкурсах. У театральному конкурсі за постановку «Будь справжнім» отримали відзнаку «За вірність традиціям».

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua