Відділ освіти Сокальської РДА
03:08, 14 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::28.03.2017
 
Новини
  
 

 Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

21 березня учні 10-А класу: Балко Анастасія, Бутинець Володимир, Занько Володимир, Занько Мирослав, Кірик Лілія, Кузьма Тетяна, Кукіз Дмитро, Лопатинська Анастасія, Смик Володимир, Фіть Василь, Хомич Віталій, Цімерман Іванна, Ногаль Тереза, разом із вчителем біології Безручко Любов Степанівною, вчителем початкових класів Крук Оксаною Богданівною відвідали Великомостівське лісництво, де взяли участь у акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Бочилюк Ігор Антонович, лісничий Великомостівського лісництва, ознайомив учасників акції із тонкощами посадки лісових насаджень, продемонстрував, як правильно садити саджанці сосни, дуба, модрини. Після цього усі гуртом взялися до роботи. Допомогали учням працівники лісництва Когут Надія Ярославівна, Долецький Михайло Іванович. Завітали на ділянку і долучились до акції міський голова м.Великі Мости Ройко Ярослав Григорович, начальник відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА Тарасюк Олег Павлович, депутат Сокальської РДА, голова комісії охорони здоров’я і спорту Поліщук Микола Павлович, головний інженер Сокальського управління водного господарства Марцинюк Володимир Яронович, депутат Сокальської районної ради, голова комісії з питань агропромислового розвитку земельних відносин, екології і раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сенюк Андрій Іванович.Результатом праці стала засаджена молодими саджанцями ділянка площею 1,2 га. Посаджено: модрини – 960 саджанців, сосни звичайної – 6720 саджанців, дуба звичайного- 1920 саджанців.

 


^

автор
підпис

У Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. було проведено тиждень духовності

 
З 20 по 24 березня 2017 року в Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. було проведено тиждень духовності під гаслом: «Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори – це віра й наука.» (патріарх Йосиф Сліпий)З таким гаслом, молитвою на устах і в серці дітей та вчителів  розпочався Тиждень духовності  в Забузькій ЗШ І-ІІІ ступенів. Сьогодні молодь, як ніколи, потребує правильного скерування, правдивих істин і   справжніх друзів. Враховуючи потребу духовного відродження України, школа покликана забезпечити наповнення всіх ланок навчально-виховного процесу змістом, який би допомагав педагогам виховувати душу, чесні і сильні характери, формувати сумління і громадянські чесноти: працьовитість, самопожертву, пошану до старших — і спонукав би школярів, у єдності з Богом вирости корисними своєму народові.У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.Кожен день розпочинався спільною молитвою з наміренням,  яку читали  учні школи.  Протягом тижня відбулися: виставки творчих робіт, перегляд програм на християнську тематику, зустрічі з священиком, монахом,читання св. Письма, відвідини парафіяльного храму, Хресна дорога, створення проектів.  У  2017 році Греко-Католицька церква відзначає 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого.  Інформацію про життєвий і творчий шлях патріарха підготували учні 11класу, а  цікаву і змістовну презентацію «Сакральне мистецтво рідного краю»  – запропонували для перегляду учні 9 класу.Учні 3класу взяли участь у створенні проекту «Бог і Україна»; учні 7класу – «Віра у щоденних вчинках» ; учні 10 класу – «Дав крила – віра і наука».Учні 1-2 класів взяли участь у виставці малюнків на тему: «Пригоди пророка Йони», «Два сини».Учні 5-6 класів  взяли активну участь у Брейн-рингу «Знавці християнської етики».Учні 8-9 класів відвідали парафіяльний храм «святого Архистратига  Михаїла  і збагатились знаннями  про будову храму та історію створення церкви з цікавої розповіді о. Йосифа.  До учнів 9-11 класів на цікаву розмову завітав колишній учень  нашої школи, а сьогодні монах ЧСВВ о. Петро Венгрин.Незабутньою і зворушливою була Хресна дорога під музичний супровід шкільного ансамблю, яка глибоко запали у душі учнів, батьків та вчителів школи. 

Цей тиждень дав змогу кожному учневі і вчителю духовно перемінитись, задуматись над духовністю, як проявом у своїх щоденних вчинках, зрозуміти важливість «Навчання це – праця, благо, і обов’язок», практикувати слова з Євангелії  «Віра без діл не приносить плоду» – Як. 2, 20»


^

автор
підпис

 Урочисте відкриття спортивного майданчика

24 березня 2017 на стадіонї Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. Сокальського району  відбулось  урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучного покриття.


^

автор
підпис

Ігор Грисюк - бронзовий призерчемпіонату України серед ДЮСШ з двоборства

  
Сокальчанин Ігор Грисюк став бронзовим призером чемпіонату України серед ДЮСШ з двоборства  на дистанції 60 м + 200 м..Вихованці Сокальської ДЮСШ «Соколяни» Каріна Гоба та Ігор Грисюк (тренер – Марія Пікунова) виступали на  чемпіонаті України у м. Київ серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п’ятиборства у приміщенні (2002 р.н. та молодші) на дистанції 60 м + 200 м. у складі команди Львівської області. Найкращий результат серед спортсменів Львівщини показав Ігор Грисюк, який став бронзовим призером даного чемпіонату з особистим рекордом.
А поступився вихованцям училища фізичної культури з міст Суми та Києва. В даній дисципліні брали участь понад 40 учасників. Каріна Гоба показала високий результат в бігу на 60 м та встановила особистий рекорд в даному виді серед 70 дівчат, та попала в число 15 кращих легкоатлеток України. Вітаємо учасників чемпіонату та тренера з високими досягненнями та бажаємо підкорювати наступні вершини.


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua