Відділ освіти Сокальської РДА
09:56, 11 травня 2021 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::28.11.2016
 
Новини
  
 

 Семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

  
  28 листопада 2016 року на базі Великомостівської ЗШ І-ІІІ ступенів  відбулося перше засідання проблемного методичного об`єднання вчителів зарубіжної  літератури  «Формування інформаційної компетенції засобами використання ІКТ та мультимедійних технологій на уроках зарубіжної   літератури» ( керівник Гладка О.М., вчитель – методист Великомостівської ЗШ І-ІІІ ступенів). У порядку денному засідання стояло питання «Розвиток творчих здібностей учнів засобами мультимедійних технологій на уроках зарубіжної літератури. Використання блогів під час проведення уроків».
  Гладка О.М. виступила з доповіддю, у якій звернула увагу на практичне використання інформаційних засобів навчання для організації самостійної, групової та творчої діяльності учнів. На прикладі вивчення теми «Література проти війни» у 7 класі учителям було запропоновано перегляд відеороликів, буктрейлерів та колажів, які допомагають зробити урок цікавішим та емоційно напруженішим. Також учителі працювали над створенням колажів до повісті В. Бикова «Альпійська балада».

^

автор
підпис

 Семінар-практикум для вчителів німецької мови

 
24 листопада 2016 року на базі Сокальської СШ I-III ст.№3 відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови на тему «Формування іншомовної міжкультурної комунікативної компетенції через використання мультимедійних технологій на уроках німецької мови». Вчитель німецької мови Сокальської СШ I-III ст.№3 Ільницька З.С. поділилась досвідом роботи з даної теми, продемонструвала прийоми ефективної роботи
вчителя з учнями.  Загалом семінар пройшов в дуже теплій і доброзичливій атмосфері.


^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua