Відділ освіти Сокальської РДА
14:18, 8 серпня 2020 року
|80000 Львівська обл., м.Сокаль, вул.Шашкевича,86, тел.(03257)72073, osvitasokal@ukr.net | Гаряча лінія (03257)72075|
Головна Останні новини Фотогалерея Написати нам Вхід

Головне меню

Корисні посилання


Пошук
 
 

Статистика


: новини ::31.08.2018
 
Новини
  
31 серпень 2018 року

 

 Серпнева обласна  неконференція освітян у в Дублянах 

  Цьогоріч 27 серпня у м.Дубляни відбулася неконференція для освітян, Сокальського та Жовківського   районів,  м.Червонограда. В освітянському заході взяли участь  директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Л.С.Мандзій, заступник директора ЛОІППО М.Я.Товкало, начальники відділів освіти і керівники закладів загальної середньої освіти.     Нова українська школа – основний месидж освітянського зібрання. Керівники висловлювали свої думки і бачення щодо НУШу, а також прогнозували очікувані результати. Нова українська школа – це нові підходи до навчання, сучасні демократичні методи викладання, це нове освітнє середовище, це творче партнерство і співпраця учителя, учня і батьків. Метою Нової української школи  є виховання нової особистості , комунікабельної, розумної, незаангажованої, демократичної, такої, котра уміє знайти свої місце в суспільстві, зрештою – успішної і впевненої в собі.   Керівники торкнулися питання результативності навчання, адже і учителі, і батьки хочуть бачити результати навчання і виховання дітей. Заступник директора ЛОІППО М.Я.Товкало пояснила, що проміжні результати навчання і виховання розроблено і будуть аналізуватись   кожного тижня, а офіційні конкретні результати будуть аж в після двох років навчання у НУШ.   Досвідом роботи у НУШ ділився директор Сокальського ліцею №3 М.З.Бобрецький. Він розповів, що в школі створено нове освітнє середовище для дітей, учителі працювали за новими програмами, використовуючи сучасні нетрадиційні форми роботи, хоч допомоги з боку держави, у плані матеріальної частини ( меблів, комп»ютерної техніки, дидактичного матеріалу ), не було, усе необхідне було створено батьками і педагогами.   Однак проблемою залишається  матеріальна база кабінетів, де навчатимуться першокласники. Через проблеми, які виникли у зв»язку із  процедурами закупівлі, у школи не завезено нові меблі, комп»ютерну техніку, дидактичний матеріал. Але сподіваємось, що   незабаром  наші школи отримають обіцяні меблі,  дидактику.  Після активної панельної дискусії учасники (не)конференції працювали в робочих групах, де порушували актуальні проблеми освітян: «Розвиток громадянських компетентностей в Україні. Використання ресурсів швейцарсько-українського проекту DOCCU», «Розвиток критичного мислення школярів на уроках математики», «Впровадження інклюзивної освіти», «Саморегуляція емоційних станів», «Особливості оцінювання навчальних досягнень початкової школи. Мета і цілі оцінювання у сучасній школі. Основні аспекти процесу оцінювання», «Любов вчителя до дітей: пережиток минулого чи насущна потреба» та інші.   Керівники навчальних закладів розповідали про свої досягнення , ділились досвідом, не оминали і освітянські проблеми.

^

автор
підпис

  Першовересень - це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням  - до своєї другої домівки - у школи          

                Дорогі діти , шановні батьки, дорогі колеги-освітяни!!

  Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!
  У  цей світлий день бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!
     Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам, яких цього річ чекає Нова українська школа – захоплююча, сучасна, демократична  - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Випускникам щиро зичу успішно почати і завершити останній шкільний рік.   Усім колегам-освітянам здоров»я, натхнення, творчості,  нехай ваші зерна знань проростуть пишним врожаєм досвіду у ваших учнях. Щасти вам, дорога освітянська родино.

                                                                       З повагою головний спеціаліст відділу освіти    Леся Ковалишин

^

автор
підпис


Тел. гарячої лінії (03257) 7-20-75
Copyright MyCorp © 2007 Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації www.sokal.lviv.ua